تنها گیاهی که طلا دارد!

0
The only plant that has gold - تنها گیاهی که طلا دارد!

تنها گیاهی که طلا دارد!

تنها گیاهی که طلا دارد!

شاید تا حالا نشنیده باشید که گیاهی طلا داشته باشد و حتی آلان که با این مطلب عجیب مواجه شدید باور نکنید و بگویید مگر امکان دارد گیاهان با خود طلا داشته باشند. متعجب را درتنها گیاهی که طلا دارد! همراهی کنید تا با این گیاه عجیب بیشتر آشنا شوید.

The only plant that has gold 1 - تنها گیاهی که طلا دارد!

گیاهی که طلا دارد

گیاهی که طلا دارد

نام این گیاه اکالیپتوس است. اکالیپتوس سرده‌ای از درختان از خانواده اکالیپتیان می‌ باشد که منبعش از استرالیا است و در آن سرزمین تشکیل جنگل‌ های انبوهی می‌ دهد و ارتفاع آن از ۳۰ میلی‌ متر به ۱۴۵ متر و محیط تنه آن به ۲۵ متر می‌ رسد.گروهی از پژوهشگران استرالیایی در مقاله‌ ای که تحت عنوان «ذرات طلای طبیعی در برگ اوکالیپتوس و ارتباط آن با اکتشاف ذخایر زیرزمینی طلا» در نشریه علمی نیچر منتشر کرده‌ اند، مدعی شده‌ اند که درخت اوکالیپتوس می‌ تواند طلای موجود در عمق زمین را جذب و به سطح زمین منتقل کند و به این ترتیب، اکتشاف معدن از این طریق را امکان‌ پذیر کند.

The only plant that has gold 2 - تنها گیاهی که طلا دارد!

گیاهی عجیب

برخی از ویژگی های اکالیپتوس

چوب این درخت بسیار سخت و در برابر پوسیدگی مقاوم است. پوست آن رنگ قهوه‌ ای مایل به زرد دارد و به راحتی از ساقه جدا می‌ شود. سن این درخت به رنگ برگ آن بستگی دارد. در آغاز سبز مایل به آبی و به مرور زمان سبز مایل به سفید می شود. از اکالیپتوس برای بخور و ضدعفونی مجاری تنفسی و خوش‌ بو کنندهٔ هوا استفاده می‌ شود.

حتما بخوانید  تجربه شنا در یک آسمان خراش 42 طبقه

سخن آخر

جالب است بدانید گیاه اکالیپتوس به جز این که در خود طلا داشته باشد برای درمان سرما خوردگی و گرفتگی بینی یک مکمل دارویی بسیار خوب محسوب می‌ شود. توجه داشته باشید مصرف خوراکی اوکالیپتوس سمی است.

جمع آوری تیم متعجب و برگفته از ویکی پدیا

امیدواریم از خواندن تنها گیاهی که طلا دارد! لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید