جزایر و سواحل فوق العاده در دنیا

0

Islands and superb beaches in the world - جزایر و سواحل فوق العاده در دنیا

جزایر و سواحل فوق العاده در دنیا

انتخاب شهر های بندری و سواحل زیبا می تواند جزو محبوب ترین مقاصدی به شمار بیاید که توریست ها و گردشگران در فصل های خوش آبُ هوا انتخاب می کنند. اما به طور حتم هستند ساحل هایی که بکر مانده اند و همچنان طبیعت آرام لطیف و زیبای خود را حفظ کرده اند. در این پست به جزایر و سواحل فوق العاده در دنیا سرکی می کشیم.

جزایر کوک

این مجمع الجزایر تقریبا نا شناخته متشکل از ۱۲۰ جزیره ی کوچک و بزرگ است که مابین هاوایی و نیوزلند واقع شده اند. نحوه ی قرار گیری این جزایر و همچنین طبیعت بکر و ناب منطقه موجب پدید آمدن جذابیت های بصری منحصر به فردی در منطقه شده است. تمرکز جمعیتی پائین و همچنین عدم استقبال تورهای مسافرتی از منطقه موجب شده که این منطقه کمترین آسیب را از آلودگی های محیطی ببیند و همچنان با دریایی آرام ،آبی و زلال و طبیعتی بکر به عنوان زیباترین مناطق بکر جهان شناخته شود . خانه های ساحلی محلی منطقه و سواحل آرام کوک می توانند بهترین مقصد برای تور نوروز شما به شمار بیایند. بنابراین وقت را از دست ندهید به یکی از آژانس های مسافرتی ارائه دهنده ی تورهای مسافرتی کوک مراجعه کرده و این مجمع الجزایر زیبا و بکر را به عنوان مقصد سفر نوروزی خود انتخاب کنید.

Islands and superb beaches in the world 1 - جزایر و سواحل فوق العاده در دنیا

جزایر عجیب کوک

Islands and superb beaches in the world 2 - جزایر و سواحل فوق العاده در دنیا

جزایر عجیب کوک

Koh Lanta تایلند

اگر به دنبال تلفیقی از آرامش و ماجراجویی هستید می بایست این منطقه را به عنوان مقصد سفر تورهای نوروزی خود انتخاب کنید . این منطقه که در دریای آندامان واقع شده می تواند مقصدی مقرون به صرفه و ارزان قیمت برای گذراندن تعطیلات نوروزی شما محسوب شود. این منطقه با بهره مندی به شفاف ترین و زلال ترین دریا و همچنین آرام ترین سواحل از جانب توریست ها و تورهای مسافرتی بین المللی مورد توجه قرار گرفته است. ارائه ی لیست کاملی از ورزش های ساحلی و دریایی ماهیگیری، رستوران های دریایی فوق العاده لیستی از بهترین تفریحات ساحلی را به گردشگران تورهای مسافرتی عرضه می کند.

Islands and superb beaches in the world 3 - جزایر و سواحل فوق العاده در دنیا

جزایز Koh Lanta تایلند

Islands and superb beaches in the world 4 - جزایر و سواحل فوق العاده در دنیا

جزایز Koh Lanta تایلند

برگرفته از همگردی

حتما بخوانید  دفتر ضدآب

امیدواریم از خواندن جزایر و سواحل فوق العاده در دنیا لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید