طبیعت
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
آبشاری که نگهبان دارد
آبشاری که نگهبان دارد

آبشاری که نگهبان دارد:

آبشار ناچی آبشاری است که در کشور ژاپن واقع شده‌است. کشور ژاپن جذابیت ها و زیبایی های فوق العاده ای دارد که این آبشار هم یکی از این جذابیت های عجیب کشور ژاپن است. در این آبشار بلند ترین ریزشگاه آن ۱۳۳ متر ارتفاع دارد. حوضهٔ آبریز این آبشار، رود شومیو است. در بالای این آبشار دو قطعه سنگ بزرگ وجود دارد،که به نگهبانان آبشار معروفند. لازم به ذکر است که قبلا معبد بودا هم در این مکان قرار داشت.

بهتر است بدانید که فصل بهار بهترین زمان برای سفر کردن به ژاپن است و شما می توانید با مشاهده مکان های مختلف این کشور شگفت زده شوید.

امیدواریم از خواندن آبشاری که نگهبان دارد لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

 عضویت در اینستگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاییز رویایی در طبیعت بریتانیا
طبیعت
پاییز رویایی در طبیعت بریتانیا

زمان مطالعه: 4 دقیقه تابستان با همه زیبایی هایی که دارد روزی تمام می شود و جای خودش را به پاییز هزار رنگ می دهد، پاییزی که انگار در بعضی از جاها رنگ و بوی دیگری دارد، پاییز بوی عشق را میدهد.

جنگل سیاه جنگلی رویایی در آلمان
طبیعت
جنگل سیاه جنگلی رویایی در آلمان

زمان مطالعه: 3 دقیقه اگر به دنبال مقصدی هیجان انگیز و رویایی هستید که چند روزی بی خبر از دنیا در آن زندگی کنید ما به شما جنگل سیاه در آلمان را پیشنهاد می کنیم. شاید نام آن شما را یاد مکان های جادویی و سحرآمیز بیاندازد…

عجیب ترین آدم های جهان
عجیب و غریب
عجیب ترین آدم های جهان

زمان مطالعه: 4 دقیقه زنی که اشعه ایکس ساطع می کند، مردی که می تواند یک هواپیما را بخورد، ورزشکاری با ماهیچه هایی شبیه به هالک. به نظر شما این عبارات بیشتر شبیه به داستان های یک کتاب تخلی نیستند؟