زمان مطالعه: 2 دقیقه
اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک

اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک

اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک

ورزش ژمناستیک، ورزشی است که نیازمند قدرت است؛ کسانی که میخواهند این ورزش را دنبال کنند باید انعطاف بدنی ، چابکی و تعادل و هماهنگی در اعضای بدن خود داشته باشند. بیشتر افراد ژمناستیک را به عنوان ورزشی تفریحی و سالم برای انعطاف عضلات بدن خود کار میکنند. افرادی که در سطح قهرمانی ژیمناستیک کار میکنند باید تمرینات سختی را پشت سر بگذارنند تا بتواند به آمادگی جسمانی بسیار بالا برسند تا در سطح قهرمانی خوش بدرخشند. ورزش ژمناستیک هرچند ورزشی پر برخورد نیست ولی در بسیار پر آسیب است. امروز متعجب ویدیویی را برای شما آماده کرده است که مربوط به اتفاق عجیبی در ورزش ژیمناستیک است. با ما همراه شوید.


 

 

دانلود با لینک مستقیم

ژمناستیک در المپیک

هم‌اکنون ژیمناستیک در المپیک شامل ۱۸ مسابقه است که برای هر کدام از آن‌ ها مدال‌ های طلا، نقره و برنز اعطا می‌ شود. از این میان ۱۴ مسابقه در ژیمناستیک هنری (۸ مسابقه: تیمی، قهرمان قهرمانان و ۶ وسیله در بخش مردان و ۶ مسابقه: تیمی، قهرمان قهرمانان و ۴ وسیله در بخش زنان)، ۲ مسابقه در ژیمناستیک موزون (گروهی زنان و قهرمان قهرمانان زنان) و دو مسابقه در ترامپولین (انفرادی مردان و انفرادی زنان) برگزار می‌ شوند.

جالب ترین بخش های ژمناستیک

معروف ترین بخش این رشته ورزشی، ژیمناستیک هنری است که در مسابقات آن ورزشکاران زن در رشته‌ های حرکات زمینی، پرش از پرش از خرک، پارالل ناهم‌ سطح و چوب موازنه و ژیمناست‌ های مرد در رشته‌ های حرکات زمینی، بارفیکس، پرش خرک، دار حلقه، پارالل، و خرک حلقه به رقابت با یکدیگر می‌ پردازند. ژیمناستیک موزون، ایروبیک، آکروباتیک و ترامپولین بخش‌ های دیگر این رشته ورزشی را تشکیل می‌ دهند.

امیدواریم از مشاهده ویدیو اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما