انتظار عجیب از تیم ملی وزنه برداری
ورزشی
2

انتظار عجیب از تیم ملی وزنه برداری

انتظار عجیب از تیم ملی وزنه برداری

انتظار عجیب از تیم ملی وزنه برداری

ملی‌ پوش دسته ۱۰۵ کیلوگرم تیم وزنه‌ برداری ایران گفت: در تیم ما جوانگرایی صورت گرفته و نباید انتظار قهرمانی از این تیم داشت.
محمدرضا براری در خصوص آخرین تمرینات تیم ملی و شرایط آمادگی قبل از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا گفت: اردوی پایانی قبل از اعزام به خوبی دنبال می شود و ملی‌ پوشان تمرینات پرفشار و سنگین را سپری کردند. تیم خوبی داریم و نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا بسیار با انگیزه هستند. البته هنوز از خودم راضی نیستم و به شرایط ایده آل نرسیدم، ولی نسبت به قبل بهتر شده ام.

وی در خصوص اینکه آیا این تیم در مسابقات قهرمانی آسیا بر سکوی نخست می ایستد یا خیر، گفت: جوانگرایی خاصی در تیم ملی وزنه برداری صورت گرفته و چند وزنه بردار ما نیز حتی به رقابت‌ های بین المللی اعزام نشده اند. امکان دارد جوانترها به دلیل فشار و استرس مسابقه، عملکرد مناسبی که سرمربی انتظار دارد را ارائه ندهند، از این رو نباید انتظار قهرمانی داشت.

ملی پوش وزنه برداری کشورمان در پایان در خصوص حضور علی مرادی در انتخابات فدراسیون جهانی خاطرنشان کرد: اگر در فدراسیون جهانی کرسی داشتیم در المپیک ۲۰۱۶ ریو آن اتفاقات برای بهداد سلیمی رخ نمی داد. نباید فقط در ایران کار کنیم. برهمین اساس وجود روابط بین الملل ضروری است. چون باید خودمان را در دنیا نشان دهیم و بتوانیم پست مناسبی در فدراسیون جهانی داشته باشیم.

برگرفته از مهر

انتظار عجیب از تیم ملی وزنه برداری
وزنه برداری

وزنه برداری

وزنه‌ برداری رشته ای ورزشی است که در آن ورزشکار هالتری با سنگین‌ ترین وزن امکان پذیر را بالای سر می‌ برد. مسابقات وزنه‌ برداری در دو رقابت یک‌ ضرب و دو ضرب انجام می‌ شود و در هر بخش وزنه‌ بردار حق انجام سه حرکت را دارد. پیروزی در وزنه‌ برداری فقط به قدرت بدنی ورزشکار بستگی ندارد. توانایی‌ های پرتابی بدن (قدرت انفجاری) برای انجام سریع حرکت در پیروزی وزنه‌ برداران نقش دارد و حرکات وزنه‌ برداری در مقایسه با حرکات قدرتی دیگر از جابجایی بیشتر و دامنه حرکتی وسیعتری تشکیل می‌ شوند.

امیدواریم از خواندن انتظار عجیب از تیم ملی وزنه برداری لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی
چند نکته برای ورزشکاران در ماه مبارک رمضان

در ماه مبارک رمضان معمولا ورزشکاران چه حرفه ای چه کسانی که برای سلامت خود ورزش میکنند، دچار مشکلات تغذیه و  چگونگی انجام تمرین می شوند. اما می توان با توجه به تغذیه مناسب و شدت تمرین تا حدی تاثیر منفی را از ورزشکار روزدار گرفت.

یکی از عجیب ترین ورزشگاه های جهان
ورزشی
2
یکی از عجیب ترین ورزشگاه های جهان

یکی از عجیب ترین ورزشگاه های جهان که به صورت رسمی، در دیدار دو تیم آتلانتا فالکونز و گرین بی پکرز، افتتاح خواهد شد و بیش از 1 میلیارد پوند برای ساخت آن هزینه شده است.

رونمایی از لوگوی جدید باشگاه بارسلونا
ورزشی
رونمایی از لوگوی جدید باشگاه بارسلونا

باشگاه فوتبال بارسلونا (Futbol Club Barcelona) که بیشتر به آن بارسلونا یا به صورت مخفف بارسا گفته میشود ، یک باشگاه فوتبال حرفه‌ ای در کشور اسپانیا است که در شهر بارسلونا در منطقهٔ کاتالونیای اسپانیا قرار دارد.