زمان مطالعه: 2 دقیقه
برندگان مسابقات عکاسی با ایفون

برندگان مسابقات عکاسی با ایفون

برندگان مسابقات عکاسی با ایفون

برترین آثار مسابقه عکاسی با آیفون در سال 2018 معرفی شدند. در این مسابقه عکاسی با گوشی آیفون، کاربران آثار خود را به وسیله آیفون اس ای (ارزان‌ ترین گوشی اپل)، آیفون ایکس (بهترین گوشی اپل) و دیگر مدل‌ ها ثبت کرده بودند.

به عقیده برخی، بهترین دوربین همانی است که همیشه به همراه دارید. با توجه به این تعریف می‌توان گوشی های هوشمند را بهترین دوربین‌ ها دانست. کیفیت عکاسی برخی گوشی های هوشمند شامل برخی آیفون‌ ها به حدی بالا است که باید آن‌ ها را دوربین‌ های کامپکت مجهز به قابلیت‌ های گوشی های هوشمند خطاب کنیم! با دیدن آثار منتخب مسابقه عکاسی با آیفون 2018 به این نتیجه پی‌ می‌ برید.

در مسابقه عکاسی با آیفون (IPPA) که هر سال برگزار می‌ شود، عکاس‌ های حرفه‌ ای و آماتور زیادی با استفاده از گوشی های هوشمند آی او اسی خود اقدام به گرفتن تصاویری مختلف کرده و آن‌ ها را برای اپل ارسال می‌ کنند. امسال نهمین سری این مسابقه برگزار شد. تمامی آثار ارسال شده به مسابقه عکاسی با آیفون به وسیله دستگاه‌ های آی او اسی ثبت شده و برخی از آن‌ ها به وسیله تعدادی از اپلیکیشن‌ های مشخص، ویرایش شده‌ اند. یکی از قوانین این مسابقه، ممنوعیت استفاده از نرم افزار فتوشاپ محسوب می‌ شود، اما کاربران قادر هستند برای ویرایش از اپلیکیشن‌ هایی همچون VSCO و Lightroom استفاده کنند.

یکی از نکات بسیار جالب در مسابقه عکاسی با آیفون 2018 این است که در بین آثار برنده، عکس‌ هایی دیده می‌ شود که با استفاده از آیفون 5 اس و آیفون اس ای ثبت شده‌ اند. در ادامه می‌ توانید تمامی آثار برنده شده در مسابقه IPPA 2018 را مشاهده کنید. در پایین هر عکس، نام گوشی آیفونی که تصویر به وسیله آن ثبت شده ذکر می‌ شود.

برندگان مسابقات عکاسی با ایفون

برندگان مسابقات عکاسی با ایفون

مقام اول – آیفون 6 اس

برندگان مسابقات عکاسی با ایفون

مقام دوم – آیفون 6 اس

برندگان مسابقات عکاسی با ایفون

مقام سوم – آیفون 7 پلاس

منبع:گجت نیوز

سخن آخر

امیدواریم از مشاهده برندگان مسابقات عکاسی با ایفون لذن کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما