گردشگری
1
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بزرگترین استخر شنای:

این بزرگترین استخر شنای ساخته به دست بشر است، با مساحتی در حدود هشت هکتار در شهر آلگاروبو کشور شیلی قرار دارد. این استخر در کنار مجموعه هتلهای سان آلفونسو دل مار که یکی از لوکس ترین و گرانقیمت ترین هتل های دنیا هستند، واقع شده است.

بزرگترین-استخر-شنای1

این استخر با طول هزار و بیست متر و گنجایشی در حدود دویست و پنجاه میلیون لیتر آب، در عمیق ترین نقاط عمقی برابر چهل متر دارد. برای ساخت این استخر در حدود دو میلیارد دلار هزینه شده و سالانه چهار میلیون دلار برای سرویس و نگهداری آن نیاز است. سیستمهای مکش و تصفیه هوشمند به طور مستمر، در حال مکش و تصفیه آب اقیانوس آرام که در کنار استخر قرار دارد به داخل آن هستند که این باعث می شود آبی شفاف و تمیز به صورت دائم در اختیار شناگران باشد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین مکان های ایران برای سفر در تابستان
گردشگری
بهترین مکان های ایران برای سفر در تابستان

زمان مطالعه: 6 دقیقه یکی از اصلی ترین مشکل ها در سفر های تابستانی گرمای این فصل است، که بیشتر خانوادها به علت گرمای هوا از مسافرت کردن در این فصل صرفه نظر میکنند.امروز قراره با متعجب همراه باشید تا بهتون بهترین مکان های ایران برای سفر در تابستان رو معرفی کنه، مکان هایی که با سفر به آنها میتوانید آب و هوای خنکی را در تابستان گرم تجربه کنید.

قبرستانی عجیب در گواتمالا
گردشگری
قبرستانی عجیب در گواتمالا

زمان مطالعه: 2 دقیقه همیشه مرگ و قبرستان برای هر شخصی غم و رنگ سیاه را تداعی می کند. اما برای مردم گواتمالا اینگونه نیست! آن ها معتقدند زندگی پس از مرگ بسیار مورد احترام است که در قبرستان های آن ها این اعتقاد هویداست…

تجربه پاییز عاشقانه در زیباترین شهر جهان در فصل پاییز
گردشگری
1
تجربه پاییز عاشقانه در زیباترین شهر جهان در فصل پاییز

زمان مطالعه: 3 دقیقه پاییز را نمی توان توصیف کرد. فصل پاییز از نظر خیلی از افراد بهترین و زیباترین شناخته شده است و البته به جرات می توان گفت حال و هوایی که پاییز دارد را هیچ فصل دیگری ندارد.