بوسیدن مار کبری توسط یک مار باز
کلیپ
1
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
بوسیدن مار کبری توسط یک مار باز
بوسیدن مار کبری توسط یک مار باز

بوسیدن مار کبری

مار کبری یکی از مار های خطرناک جهان است که حتی دیدن فیلم هایی از آن ، آدم را می ترساند. این مار باز که گویا هندی است در یکی از نمایش های خود که، از عجیب ترین نمایش مار بازی در جهان بود است مار کبری را بوس می کند بدون آن که زهر مار کشیده شود.(مار او را نیش بزند). این اتفاق بسیار عجیب تمام افرادی را که به مشاهده این نمایش رفته بودن هیجان زده کرده است. در این اتفاق هر لحظه مار می توانست، مار باز را نیش بزند و او را بکشتن دهد. این نمایش یک نمایش بازی با جان بود که این مار باز خظر آن را به جان خرید تا باعث یک شگفتی فوق العاده در جهان شود.

با متعجب در ویدیو بوسیدن مار کبری توسط یک مار باز  همراه شوید تا با دیدن این ویدیو شگفت زده شوید.دانلود با لینک مستقیم

امیدواریم از مشاهده ویدیو بوسیدن مار کبری توسط  یک مار باز نهایت لذت را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

 عضویت در اینستگرام ما

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیپ
1
صدای خروس تا 30 ثانیه

زمان مطالعه: 2 دقیقه صدای خروس تا 30 ثانیه در این کلیپی که برای شما این بار آماده کردیم خروسی به مدت 30 ثایه مدام قوقولی قوقو میکند.این خروس عجیب و غریب،این کار را یک نفس انجام می دهد. دانشجویان دانشگاه Dhaka International University فقط می خندیدند. دانلود با لینک مستقیم امیدواریم از دیدن …

اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک
کلیپ
اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک

زمان مطالعه: 2 دقیقه ورزش ژمناستیک، ورزشی است که نیازمند قدرت است؛ کسانی که میخواهند این ورزش را دنبال کنند باید انعطاف بدنی ، چابکی و تعادل و هماهنگی در اعضای بدن خود داشته باشند.

تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات
کلیپ
تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات

زمان مطالعه: 2 دقیقه امروزه شکارچیان بی رحم هم جوره و با هر ترفندی که شده قصد دارن شکار خود را به دام انداخته تا آن را شکار کنند.در کل شکار به این معناست که، به کشتن یا به دست آوردن موجودی زنده توسط موجود زندهٔ دیگر شکار می گویند.