زمان مطالعه: 3 دقیقه
تجربه شنا در یک آسمان خراش 42 طبقه

تجربه شنا در یک آسمان خراش 42 طبقه

تجربه شنا در یک آسمان خراش 42 طبقه

استخری در طبقه ۴۲ هتل مارکت اسکور تاور

دومین ایالت بزرگ آمریکا، تگزاس، عنوان «تنها ستاره ایالت» را یدک می کشد و دارای دیدنی های طبیعی و فرهنگی بسیاری است و به دلیل موقعیت قرارگیری بسیار خاصی که دارد، از کوه تا مناطق پر آب را در خود جای داده است. اما مسئولین این شهر به اندازه ای خلاقند که به این تعداد جاذبه های گردشگری بسنده نکرده اند و سعی کرده اند تا حتی در ساختمان های خود هم خلاقیت به خرج دهند و چیزی برای ارائه و جذب گردشگر داشته باشند. در ابتکار جدید، این هتل هیوستون تگزاس است که با ساختمان مدرن خود، می خواهد امکانی را بوجود آورد تا بتوان در طبقه ی چهل و دوم آن شنا کرد. با جزییات این مطلب همراه ما باشید:

تجربه شنا در یک آسمان خراش 42 طبقه

شنا در آسمان

هتل مارکت اسکور تاور

برجی که در شهر هیوستون ایالت تگزاس قرار دارد، یکی از پر سر و صدا ترین ساختمان های این شهر در خیابان پرنستون ۷۷۷۷ و با نام مارکت اسکور تاور (Market Square Tower) است که اگر چه هنوز کاملا ساخت آن تمام نشده اما در همین ابتدا، توجه های زیادی را به خود جلب کرده است و هنوز به بهره برداری نرسیده، خیلی ها برای اجاره ی اتاق های آن صف کشیده اند. هر واحد از این هتل با قیمت ۲۰۰۰ دلاز اجاره داده می شود و در طبقات بالا و پنت هاوس، قیمت به ۱۸۷۰۰ دلار هم می رسد. اما جدای از نمای زیبایی که این هتل قرار است به شهر هیوستون بدهد، موردی که خیلی آن را مشهور کرده، وجود استخری در طبقه ی آخر آن است که به آن لقب استخر آسمان را داده اند. این استخر در طبقه ی چهل و دوم هتل قرار گرفته و قسمتی از آن هم، در خارج از محدوده ی زیر بنای ساختمان است و همین موضوع باعث بیشتر هیجانی شدن آن شده است.

تجربه شنا در یک آسمان خراش 42 طبقه

شنا در آسمان

شنا در آسمان

شنا در آب در طبقه ی چهل و دوم یک ساختمان آن هم در حالیکه در زیر پایتان فقط یک شیشه قرار گرفته باشد بسیار هیجان آور و لذت بخش است یا شاید هم اندکی ترسناک به نظر برسد. البته این استخر امنیت کامل دارد و اصلا جای نگرانی نیست چرا که بسیار محکم است و ضخامتی برابر ۸ اینچ دارد. وجود این استخر به گردشگران این فرصت را می دهد که بر فراز آسمان، شنا کنند و تجربه ی خاصی داشته باشند. البته مارکت اسکور تاور فقط برای استخر شیشه ای اش شناخته شده نیست و در آن امکانات عالی ای مانند سونا، زمین بسکتبال، تئاتر و زمین گلف هم وجود دارد. علاوه بر این، استخر دیگری در طبقه ی چهارم این برج برای افرادی که خیلی با ارتفاع میانه خوبی ندارند هم تدارک دیده شده است.

برگرفته از الی گشت

امیدواریم از خواندن «تجربه شنا در یک آسمان خراش 42 طبقه» لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

 عضویت در اینستگرام ما