ترکیب طراحی و عکاسی هنرمند ایتالیایی

1
Italian designer and photographer combination02 - ترکیب طراحی و عکاسی هنرمند ایتالیایی

ترکیب طراحی و عکاسی هنرمند ایتالیایی

ترکیب طراحی و عکاسی هنرمند ایتالیایی

هنرمند ایتالیایی «پیترو کاتودلا» (Pietro Cataudella) یک چشم‌ انداز جدید از مشهور ترین بنا های نمادین سراسر جهان را در مجموعه خود ارائه داده که در واقع شامل تصاویری هستند که عکاسی و نقاشی به زیباترین شکل ممکن در آن‌ها ترکیب شده‌اند. او این تصاویر هنری زیبا را در حساب شبکه مجازی خود به اشتراک گذاشته است. روش او خلق یک تصویر سه بعدی به وسیله کنار هم قرار دادن طرح ترسیم شده در دفترش و چشم‌انداز اطراف است.

b758eb57 174b 4e27 baf8 dad - ترکیب طراحی و عکاسی هنرمند ایتالیایی

این هنرمند خوش‌ ذوق ایتالیایی گاهی اوقات دوست دارد تغییراتی را در نقش‌ ها و بناها ایجاد کند. از جمله بهترین طرح‌ هایش برج کج پیزا است که در اینجا توسط پیترو به یک قوری قهوه تبدیل شده است. پیترو علاوه بر طراحی‌ های خود از ساختمان‌ ها و بناها، به طراحی‌ های زیبایی از اشیای روزمره مانند کیک‌ ها، قارچ‌ ها و غذا های مختلف نیز می‌ پردازد و آن‌ ها را در شبکه‌ های مجازی به اشتراک می‌ گذارد.

Italian designer and photographer combination01 - ترکیب طراحی و عکاسی هنرمند ایتالیایی

او بناهای مشهوری همچون سانتا ماریا دلا سالوت (Santa Maria della salute) در شهر ونیز، قلعه‌های گائتا (Gaeta) و کولوسئوم (Colosseum) در رم را طراحی کرده است، ولی آثار هنری او صرفا منحصر به ایتالیا نمی‌شود زیرا مکان‌ های دیگری مانند برج ایفل پاریس و پل برج (Tower Bridge) لندن را نیز ترسیم کرده است.

Italian designer and photographer combination03 - ترکیب طراحی و عکاسی هنرمند ایتالیایی

منبع:کجارو

سخن آخر

امیدواریم از خواندن ترکیب طراحی و عکاسی هنرمند ایتالیایی لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

 عضویت در اینستگرام ما

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. پینگ: بهترین جاذبه های تاریخی معروف جهان | متعجب

نظر خود را بیان کنید