تصاویر فوق العاده از اعماق دریا

2
Superb images of deep sea - تصاویر فوق العاده از اعماق دریا

تصاویر فوق العاده از اعماق دریا

تصاویر فوق العاده از اعماق دریا

تصاویری که این بار از اعماق دریا برای شما بازدیدکنندگان متعجب آماده کرده ایم مربوط به مسابقه عکاسی زیر آب در سال ۲۰۱۸ است که برگزار شد و نفرات برتر آن معرفی شدند. در ادامه با متعجب همراه شوید تا با تصاویر فوق العاده از اعماق دریا در این مسابقه را که تعدادی از آن ها را ما برای شما انتخاب کرده ایم را مشاهده کنید.

کوسه ها در زیر آب

Superb images of deep sea01 - تصاویر فوق العاده از اعماق دریا

کوسه ها در زیر آب

این تصویر مربوط به پلینزی فرانسه است. سخنی از عکاس: این مکان مورد علاقه من برای عکسبرداری از کوسه ها است؛ زیرا اغلب آب های کم عمق برای عکس های تقسیم شده مناسب هستند. این قصد من بود که در غروب خورشید عکاسی کنم و بیش از حد کوسه ها را بگیرم. این شات چالش برانگیز بود؛ چرا که تنها مدت زمانی کوتاهی که خورشید در آن بود شات گرفته شد.

اسب های دریایی در اعماق دریا

Superb images of deep sea02 - تصاویر فوق العاده از اعماق دریا

اسب های دریایی در زیر آب

عکاس تمام شب را در ساحل اردو زده است تا بتواند چنین عکسی را بگیرد. او قصد شات گرفتن از اسب آبی های را داشته است که به طور اتفاق سه اسب در کنار هم قرار می گیرند. عکاس سه اسب را در کنار هم یک هدیه واقعی دانسته است. پلانکتون زیبایی عکس را دو چندان کرده اند.

نهنگ سفید در زیر آب

Superb images of deep sea03 - تصاویر فوق العاده از اعماق دریا

نهنگ سفید در زیر آب

عکاس می گوید: من هر سال، به تونگا میروم تا یک گروه کوچکی از علاقه مندان به طبیعت را برای عکسبرداری از نهنگ های خرگوش هدایت کنم. تونگا احتمالا بهترین فرصت برای برقراری ارتباط با نهنگ ها در آب آبی است. این سال بسیار ویژه بود. این پستاندار با توجه وزن چند تنی خود چابکی و قدرت باورنکردنی ای نیز دارد.

حتما بخوانید  اماکن گردشگری عجیب هندوستان

اسب دریایی در زیر آب

Superb images of deep sea04 - تصاویر فوق العاده از اعماق دریا

اسب دریایی در زیر آب

این یک اسب دریایی در ساحلی ژاپنی است، بسیاری از موجودات به منظور محافظت از خود، در محیط خود و محیط رنگی مشابه باقی خواهند ماند، بنابراین رنگ مجاور رنگ طبیعی را آسان تر خواهد یافت. وقتی که من این عکس را گرفتم، از یک دیافراگم بزرگ و از روش های نورپردازی و از ترکیبات متفاوتی برای تمیز کردن پس زمینه به منظور برجسته کردن موضوع استفاده کردم.

کوسه در اعماق دریا

Superb images of deep sea - تصاویر فوق العاده از اعماق دریا

کوسه در اعماق دریا

همان طور که در تصویر مشاهده میکنید میلیون ها ماهی کوچک که به طور کلی به عنوان ماهی طعمه شناخته می شوند، در اطراف یک شکارچی بزرگ قرار گرفته اند. ثبت این عکس یکی از تجارب باورنکردنی  در عکاسی در زیر آب تا به امروز شناخته شده است.

منبع:boredpanda

امیدواریم از مشاهده تصاویر فوق العاده از اعماق دریا لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

 عضویت در اینستگرام ما

اشتراک:

۲ دیدگاه

نظر خود را بیان کنید