تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات

تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات
کلیپ
تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات
تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات

تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات

امروزه شکارچیان بی رحم هم جوره و با هر ترفندی که شده قصد دارن شکار خود را به دام انداخته تا آن را شکار کنند. در لغت شکار به این معناست که، به کشتن یا به دست آوردن موجودی زنده توسط موجود زندهٔ دیگر شکار می گویند و به کسی که این کار را انجام می دهد شکارچی یا شکارگر نیز می گویند. امروز ویدیویی که ما برای شما آماده کردیم مربوط به تله ای است که در جنگل کار گذاشته شده است تا حیوانات را به دام اندازد. با متعجب همراه شوید تا بیشتر با این تله ی عجیب آشنا شوید.

ویژگی تله

این تله ای که امروز به شما معرفی کردیم چند ویژگی خاص دارد که از دیگر تله ها آن را متمایز می کند. این تله اندازه بسیار بزرگی دارد و میتواند هم زمان تعداد زیادی از حیوانات را به دام اندازد که این خود یکی از ویژگی های عجیب این تله است. دومین ویژگی که شاید کمی عجیب باشد مربوط به مقاوت تله است که هر چه قدر که حیواناتی که در آن قرار دارن به بدنه ی تله ضربه وارد کنند تله تکانی نمیخورد هرچند که حیواناتی که درون تله قرار دارن عظیم الجثه باشند.

متعجب شما رو دعوت به مشاهده تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات می کند.


 

 

 

دانلود با لینک مستقیم

جالب است بدانید شکار جانوران توسط انسان ها گاه برای تفریح به اسم ورزش صورت می گیرد تا حیوانات را شکار کنند ولی بیشتر برای تجارت، (فروش پوست و مو، استخوان و عاج، گوشت و دیگر اجزای بدن شکار) دست به انجام شکار میکنند.

امیدواریم از مشاهده تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیپ
1
صدای خروس تا 30 ثانیه

صدای خروس تا 30 ثانیه در این کلیپی که برای شما این بار آماده کردیم خروسی به مدت 30 ثایه مدام قوقولی قوقو میکند.این خروس عجیب و غریب،این کار را یک نفس انجام می دهد. دانشجویان دانشگاه Dhaka International University فقط می خندیدند. دانلود با لینک مستقیم امیدواریم از دیدن …

اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک
کلیپ
اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک

ورزش ژمناستیک، ورزشی است که نیازمند قدرت است؛ کسانی که میخواهند این ورزش را دنبال کنند باید انعطاف بدنی ، چابکی و تعادل و هماهنگی در اعضای بدن خود داشته باشند.

بوسیدن مار کبری توسط یک مار باز
کلیپ
1
بوسیدن مار کبری توسط یک مار باز

مار کبری یکی از مار های خطرناک جهان است که حتی دیدن فیلم هایی از آن ، آدم را می ترساند. این مار باز که گویا هندی است در یکی از نمایش های خود که، از عجیب ترین نمایش مار بازی در جهان بود است