تندیس های عجیب در فرانسه

Strange-Statuettes-of-in-France
تندیس های عجیب در فرانسه
تندیس های عجیب در فرانسه

تندیس های عجیب در فرانسه

هنرنمایی دیگری از هنرمندان فرانسه در زمینه تندیس‌ های انسانی ببینید، زیباست.گذاشتن نسل جدید تندیس و پیکره‌ های زیبای انسانی در سواحل و معابر تردد مردم در فرانسه چهره‌ی شهر زیبا و شاداب تر شده است.وقتی صبح اول وقت از خانه خارج شوید و با چنین تندیس‌ های زیبا و عجیبی رو به رو شوید، چکار می‌ کنید؟ با ما در تندیس های عجیب در فرانسه همراه شوید تا تعدادی از این تندیس ها را باهم مشاهده کنیم.

تندیس های عجیب در فرانسه

در یک صبح بهاری وقتی مردم فرانسه زندگی خود را آغاز می‌ کنند. در مسیر های تردد خود به سوی محل کار و فعالیت روزانه با تندیس‌ های زیبای برنزی که مانند خود برای رفتن به محل کارشان عجله داشتند، مواجه شدند.این پیکره های عظیم و شگفت انگیز کار هنرمندان فرانسوی است.

تندیس های عجیب در فرانسه

تندیسی که در سمت چپ تصویر قرار دارد مربوط به کسی است که در،درب وردی یکی از شرکت ها ایستاده است.تصویری که در سمت راست تصویر مشاهده میکنید مربوط به انسان‌ های اولیه است که هنوز دست از کار و تلاش بر نداشتند.

تندیس های عجیب در فرانسه

تصویری که در سمت چپ تصویر مشاهده می کنید مردی را نشان می دهد که با جعبه موسیقی می‌ رود یا باز می‌ گردد.در سمت راست تصویر همان طور که مشاهده می کنید تندیس مربوط به اسکله در پیکره مرد برنزی است.

برگرفته از بیتوته

امیدواریم از مشاهده ی تندیس های عجیب در فرانسه لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

مجله اینترنتی متعجب

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *