زمان مطالعه: 2 دقیقه
تندیس های عجیب در فرانسه

تندیس های عجیب در فرانسه

تندیس های عجیب در فرانسه

هنرنمایی دیگری از هنرمندان فرانسه در زمینه تندیس‌ های انسانی ببینید، زیباست.گذاشتن نسل جدید تندیس و پیكره‌ های زیبای انسانی در سواحل و معابر تردد مردم در فرانسه چهره‌ی شهر زیبا و شاداب تر شده است.وقتی صبح اول وقت از خانه خارج شوید و با چنین تندیس‌ های زیبا و عجیبی رو به رو شوید، چكار می‌ كنید؟ با ما در تندیس های عجیب در فرانسه همراه شوید تا تعدادی از این تندیس ها را باهم مشاهده کنیم.

تندیس های عجیب در فرانسه

در یك صبح بهاری وقتی مردم فرانسه زندگی خود را آغاز می‌ كنند. در مسیر های تردد خود به سوی محل كار و فعالیت روزانه با تندیس‌ های زیبای برنزی كه مانند خود برای رفتن به محل كارشان عجله داشتند، مواجه شدند.این پیكره های عظیم و شگفت انگیز كار هنرمندان فرانسوی است.

تندیس های عجیب در فرانسه

تندیسی که در سمت چپ تصویر قرار دارد مربوط به کسی است كه در،درب وردی یكی از شركت ها ایستاده است.تصویری که در سمت راست تصویر مشاهده میکنید مربوط به انسان‌ های اولیه است كه هنوز دست از كار و تلاش بر نداشتند.

تندیس های عجیب در فرانسه

تصویری که در سمت چپ تصویر مشاهده می کنید مردی را نشان می دهد که با جعبه موسیقی می‌ رود یا باز می‌ گردد.در سمت راست تصویر همان طور که مشاهده می کنید تندیس مربوط به اسكله در پیكره مرد برنزی است.

برگرفته از بیتوته

امیدواریم از مشاهده ی تندیس های عجیب در فرانسه لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما