جلوگیری از زخم پای دیابتی‌ ها
عجایب پیشنهادی
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
جلوگیری از زخم پای دیابتی‌ ها
جلوگیری از زخم پای دیابتی‌ ها

جلوگیری از زخم پای دیابتی‌ ها

به تازگی یک پد هوشمند نظارت بر دمای پا ساخته شده که به بیماران دیابتی برای جلوگیری از بروز زخم در پاهایشان کمک می‌ کند. به نقل از، این پد و سایر محصولات مشابهی که برای نظارت بر دمای پای بیماران دیابتی توسعه یافته، به پزشکان این امکان را می‌دهد تا با گرفتن اسکن‌ های حرارتی با وضوح بالا از کف پای بیماران، بر دمای بدن آنها نظارت کرده و از بروز زخم‌ های جدی جلوگیری کنند. همچنین بیماران به راحتی می‌ توانند به صورت روزانه و در منزل این آزمایش را انجام دهند. با ما همراه شوید تا بیشتر با این پد هوشمند آشنا شوید.

پد هوشمند برای دیابتی ها

به گفته رییس شرکت سازنده بنام “پدی‌ متریکز”(Podimetrics)، این فناوری می‌ تواند کمک بسزایی به بیماران دیابتی در سراسر جهان بکند. چندین سال قبل نیز یک کمپانی برای ساخت فناوری مشابه تلاش کرد که نتیجه تلاش آنها با استقبال زیادی مواجه نشد. زیرا بیمار می‌ بایست به تنهایی چندین فاکتور را اندازه‌ گیری می‌ کرد.اما این محصول جدید مشکلات قبلی را از بین برده و کار را برای بیماران و ارائه دهندگان مراقبت‌ های بهداشتی آسان کرده است.این فناوری متشکل از یک پد هوشمند بی‌ سیم بوده که به راحتی می‌ توان از آن در خانه استفاده کرد و به محض مشاهده علائم التهاب به بیماران و پزشکان هشدار می‌ دهد.

جلوگیری از زخم پای دیابتی‌ ها
پد هوشمند

کار با این پد هوشمند

برای استفاده از این سیستم، بیمار می‌ بایست هر روز به مدت 20 ثانیه بر روی این پد هوشمند بایستد. داده‌ های به دست آمده از بیمار به سرعت به یک فضای ابری ارسال شده و در آنجا سیستم Podimetrics به بررسی درجه حرارت پای بیمار و احتمال بروز زخم می‌ پردازد. اگر احتمال بروز زخم وجود داشته باشد، سیستم به ارائه دهنگان مراقبت‌های بهداشتی هشدار فرستاده و آنها می‌ توانند پروتکل‌ هایی را برای جلوگیری از این اتفاق طراحی کنند. اگر وضعیت بیمار خطرناک و نگران کننده باشد، بیمار باید هرچه سریع‌ تر با پزشک خود ملاقات داشته باشد تا از بروز مشکلات جدی جلوگیری شود.

برگرفته از ایسنا

امیدواریم از خواندن جلوگیری از زخم پای دیابتی‌ ها استفاده کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

سلام

خواستم به پرسم که ایا این پد هوشمند وارد ایران شده ؟؟
اگه شده میشه بگید از کجا باید خریداری بشه ؟؟؟

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفع تیرگی های دور چشم
سلامت
2
رفع تیرگی های دور چشم + درمان سیاهی دور چشم در خانه

زمان مطالعه: 2 دقیقه همه روزه افراد زیادی را میبینیم که دور چشم های آن ها به دلایل مختلفی تیره می باشد. هیچ کدوم از این افراد دوست ندارند که دور یا زیر چشمانشان تیره باشد برای همین بسیاری از مواد و دارو های مختلف را استفاده می کنند

راه اندازی و نصب کلاب هاوس
علمی
نصب کلاب هاوس اندروید + راه اندازی ClubHouse در کمترین زمان

زمان مطالعه: 4 دقیقه نکات پیرامون روم در کلاب هاوس همانطور که از نام clubhouse (خانه ی باشگاه ها)پیداست این برنامه شامل تعداد بسیار زیادی کلوپ است که افراد مختلفی با مضمون های متفاوت آنها را ایجاد کرده اند. این کلاب ها به صورت های public، social و private فعالیت دارند. هر کلاب می …

دستاوردی علمی برای درمان آلزایمر
علمی
دستاوردی علمی برای درمان آلزایمر

زمان مطالعه: 2 دقیقه قبل از این که به ‌دستاوردی برای درمان آلزایمر که توسط پژوهشگران دانشگاه بجنورد به دست آمده است، به پردازیم مروری مختصر به بیماری آلزایمر خواهیم داشت، با متعجب همراه باشید.