حرکات عجیب در بازی بیلیارد
کلیپ
حرکات عجیب در بازی بیلیارد
حرکات عجیب در بازی بیلیارد

حرکات عجیب در بازی بیلیارد

کلیپی که این برای این شما بازدیدکنندگان آماده کردیم مربوط به حرکات عجیب در بازی بیلیارد است که فردی با تمرکز و دقت بالا توپ های بازی را به به داخل محلی که توپ ها باید بروند می اندازد.با متعجب برای مشاهده این ویدئو و آشنایی بیشتر با بازی بیلیارد همراه شوید.


دانلود با لینک مستقیم

امیدواریم از تماشای حرکات عجیب در بازی بیلیارد لذت کافی را برده باشید.

بازی بیلیارد

بیلیارد نوعی بازی است که در فضای سرپوشیده بر میزی مستطیل شکل که پوشیده با ماهوت سبز یا رنگ های مختلف دیگر،با ۳ یا ۱۵ گوی و میله‌ ای چوبی بازی می‌ شود. بیلیارد بطریقی که در ایران بازی می‌ شود گرفته شده از کشور روسیه است، هر یک از گوی های این بازی را شار روسی گوی می خوانند. تاریخ اختراع بازی بیلیارد معلوم نیست. در فرانسه نوعی بیلیارد در قرن ۱۶ میلادی. رواج داشت است و پیش از آن هم بازی شبیه آن معمول بود. در انگلستان بیلیارد در زمان شکسپیر نیز رایج بوده است.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیپ
1
صدای خروس تا 30 ثانیه

صدای خروس تا 30 ثانیه در این کلیپی که برای شما این بار آماده کردیم خروسی به مدت 30 ثایه مدام قوقولی قوقو میکند.این خروس عجیب و غریب،این کار را یک نفس انجام می دهد. دانشجویان دانشگاه Dhaka International University فقط می خندیدند. دانلود با لینک مستقیم امیدواریم از دیدن …

اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک
کلیپ
اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک

ورزش ژمناستیک، ورزشی است که نیازمند قدرت است؛ کسانی که میخواهند این ورزش را دنبال کنند باید انعطاف بدنی ، چابکی و تعادل و هماهنگی در اعضای بدن خود داشته باشند.

تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات
کلیپ
تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات

امروزه شکارچیان بی رحم هم جوره و با هر ترفندی که شده قصد دارن شکار خود را به دام انداخته تا آن را شکار کنند.در کل شکار به این معناست که، به کشتن یا به دست آوردن موجودی زنده توسط موجود زندهٔ دیگر شکار می گویند.