زمان مطالعه: 3 دقیقه
خطرناک ترین ورزش های جهان

خطرناک ترین ورزش های جهان

خطرناک ترین ورزش های جهان

برخی از ورزش‌ ها بسیار خطرناک و در عین حال بسیار هیجان‌ انگیز هستند. باید فرد بسیار شجاعی باشید که بتوانید در مکان‌ های خطرناک شیرجه بزنید یا از ارتفاع‌ های بسیار بلند بپرید. بهترین مکان‌ های دنیا را برای ورزش ‌هایی مانند پرش از بلندی کوه، موج‌ سواری در کوه‌ های آتشفشانی یا دویدن کنار گاو های نر بشناسید. در این مکان‌ های شگفت‌ انگیز این ورزش ‌های خطرناک به ماجراجویی‌ های زیبا تبدیل می‌ شوند.

خطرناک ترین ورزش های جهان

موج‌ سواری با کایت در تاریفا، اسپانیا

موج‌ سواری با کایت در تاریفا، اسپانیا

تنگه‌ ی جبل الطارق یک تونل بادی طبیعی ایجاد کرده که برای موج‌‌ سواری ایده‌آل است. اگر به این ورزش علاقه دارید، به تاریفا در اسپانیا بروید که تمام موج‌ سواران با کایت از تمامی دنیا در آن جا گرد هم می‌ آیند.

خطرناک ترین ورزش های جهان

موج‌سواری در کوه آتشفشانی در لئون، نیکاراگوئه

موج‌ سواری در کوه آتشفشانی در لئون، نیکاراگوئه

شما برای یک موج‌ سواری هیجان‌ انگیز حتما نیاز به آب ندارید. به لئون در نیکاراگوئه بروید و به آتشفشان ۶۰۹ متری صعود کرده و در برگشت، موج‌ سواری کنید. این یک ورزش بسیار دشوار است چون باید از صخره‌ های سیاه پایین بیایید. سطح کوه آتشفشانی «سرو نگرو» نرم نیست و آب و برف نیز دارد، پس برای تمام کسانی که عاشق ورزش ‌های خطرناک و هیجان انگیز هستند، یک تجربه‌ ی چالش برانگیز است.

خطرناک ترین ورزش های جهان

راه رفتن روی طناب در مو آب، یوتا

راه رفتن روی طناب در موآب، یوتا

راه رفتن روی طناب یکی از ورزش ‌های خطرناک است که می‌ تواند در بسیاری از مکان‌ ها انجام شود. اما به‌ تازگی علاقمندان به این رشته در دره‌ های اطراف موآب در یوتا دور هم جمع می‌ شوند. مناظر طبیعی بسیار زیبا و ساختار سنگی این‌ جا، مکانی بسیار مناسب برای راه رفتن روی طناب را به‌ وجود آورده است.

خطرناک ترین ورزش های جهان

پرش از کوه بلان مون، فرانسه

پرش از کوه بلان مون، فرانسه

پرواز با wingsuit (نوعی لباس ورزشی مخصوص پرواز که از شکل و بدن پرندگان الهام گرفته شده است) شاید خطرناک‌ ترین ورزش جهان باشد. پرش از کوه یا پرتگاهی که هیچ چیزی نیست تا خودتان را با آن نگه دارید، شجاعت بسیار زیادی می‌ خواهد. در این ورزش به‌ جز لباسی که در تن شما است، هیچ تجهیزات دیگری ندارید. پرش از کوه سر به فلک کشیده‌ی بلان مون که بیش از ۳۶۵۶ متر ارتفاع دارد، تمرکز و اعصاب بسیار قوی می‌ خواهد. هجوم هیجان و زیبایی شگفت‌ انگیز مناظر طبیعی، این پرش را برای کسانی که از هیجان افراطی لذت می‌ برند، با ارزش و لذت‌ بخش می‌ کند. بلان مون بلندترین قله‌ ی کوه‌ های آلپ است، پس چشم‌ انداز این قله حتما بسیار دیدنی است.

خطرناک ترین ورزش های جهان

یخ‌نوردی در آبشار هلمکن، کانادا

یخ‌نوردی در آبشار هلمکن، کانادا

غاری که نزدیک آبشار «هلمکن» در «بریتیش کلمبیا» قرار دارد واقعا خیره‌کننده و محل بسیار مناسبی برای یخ‌نوردی است. این غار شیب‌ دارترین مکان دنیا برای یخ‌ نوردی و در کل برای تمام ورزش ‌های خطرناک است.

منبع:کجارو

سخن آخر

امیدواریم از مشاهده خطرناک ترین ورزش های جهان لذن کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما