خلال دندان های مینیاتوری

خلال-دندان-های-مینیاتوری۱
خلال دندان های مینیاتوری
خلال دندان های مینیاتوری

خلال دندان های مینیاتوری

شاید با خود بگویید که چطور می شود، خلال دندان های مینیاتوری ساخت. خلال دندان ها به علت نازکی که دارند شکنندکی بالایی هم نیز دارند و ما برای تمیز کردن دندان های خود با خلال دندان نیز مشکل داریم، زیرا امکان شکستن در دندان را دارد. پس قاعدتن انجام کار هایی با این ظرافت و زیبایی بسیار دشوار است. با متعجب در ادامه  همراه شوید تا با این هنرمند بیشتر آشنا شوید.

خانم هنرمند رانیا روش کلینکنبرگ که اهل آلمان است و پنجاه و یک سال سن دارد،با استفاده از خلال دندان ها،مجسمه هایی بسیار ریز و زیبایی رو درست کرده است. این هنرمند خوش ذوق با ظرافت بالایی که در کار های خود به کار برده، توانسته است چیز هایی زیاده را به وجود اورد ماننده: انسان هایی که هر کدام مشغول به انجام کاری هستند، حیوانات ، گیاهان و … را با صبر و حوصله بالا خلق کند.

 

امیدواریم از مشاهده خلال دندان های مینیاتوری لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

مجله اینترنتی متعجب

دیدگاه ها

  • […] دندان ها جزئی از سخت ترین جسم های موجود در جهان هستند و به همین راحتی شکسته نمی شوند و اگر با این نظر مخالف هستید و تجربه شکستگی دندان دارید باید نگاهی به سلامت آن ها و زمان مسواک زدن خود بکنید تا به ریشه مشکل برسید.گروهی به نام “فنتیش و یانگ” کفش هایی را ساخته اند که چهره ان ابتدا شاید زیبا باشد اما اگر بدانید که کف این کفش با دندان های انسان پوشیده شده است حتما نظرتان عوض خواهد شد و بیشتر حس ترس به شما دست می دهد. […]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *