هنری
1
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
خلال دندان های مینیاتوری
خلال دندان های مینیاتوری

خلال دندان های مینیاتوری

شاید با خود بگویید که چطور می شود، خلال دندان های مینیاتوری ساخت. خلال دندان ها به علت نازکی که دارند شکنندکی بالایی هم نیز دارند و ما برای تمیز کردن دندان های خود با خلال دندان نیز مشکل داریم، زیرا امکان شکستن در دندان را دارد. پس قاعدتن انجام کار هایی با این ظرافت و زیبایی بسیار دشوار است. با متعجب در ادامه  همراه شوید تا با این هنرمند بیشتر آشنا شوید.

خانم هنرمند رانیا روش کلینکنبرگ که اهل آلمان است و پنجاه و یک سال سن دارد،با استفاده از خلال دندان ها،مجسمه هایی بسیار ریز و زیبایی رو درست کرده است. این هنرمند خوش ذوق با ظرافت بالایی که در کار های خود به کار برده، توانسته است چیز هایی زیاده را به وجود اورد ماننده: انسان هایی که هر کدام مشغول به انجام کاری هستند، حیوانات ، گیاهان و … را با صبر و حوصله بالا خلق کند.

 

امیدواریم از مشاهده خلال دندان های مینیاتوری لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخت های نقاش (عکس)
هنری
درخت های نقاش (عکس)

زمان مطالعه: 2 دقیقه شنیدن این حرف که درختان نقاشی میکنید شاید کمی غیر قابل باور باشد.می توان لقبی برای این درختان گذاشت،درخت های نقاش. دیوار یکی از گالری‌ ها در انگلیس، چندی قبل میزبان طرح‌ هایی شد که با ابتکار یک هنرمند و با کمک درختان به تصویر کشده شده بود.

بزرگترین کتابخانه جهان در بریتانیا
هنری
بزرگترین کتابخانه جهان در بریتانیا

زمان مطالعه: 2 دقیقه اینجا بهترین مکان برای معتادان کتاب است! به ازای هر کسی که از آرامش در سواحل آفتابی و تماشای غروب آفتاب لذت می برد، یک نفر هم هست که از خواندن کتاب و مطالعه، آرامش می گیرد و لذت می برد. هرمیون گرانجر، روپرت گیلسس، لیزا سیمپسون، از جمله معروف ترین افرادی هستند که بسیار اهل کتاب و کتاب خوانی بوده اند.

هنری
2
الناز شاکردوست و عکس های کمتر دیده شده از او

زمان مطالعه: 3 دقیقه الناز شاکردوست بازیگری اهل تهران که به جز بازیگری به کار های طراحی صحنه و لباس در سینما،تئاتر و تلویزیون می پردازد. الناز شاکرودست متولد 7 تیر 1363 است. در ادامه با متعجب در «الناز شاکردوست و عکس های کمتر دیده شده از او» همراه باشید.