علمی

ربات شش چرخ:

دو بنیان‌گذار اسکایپ، شرکت جدیدی را تاسیس کردند. هدف این شرکت این است که با ارایه‌ی فناوری ارسال اقلام خریداری‌شده از فروشگاه‌های اینترنتی به‌وسیله‌ی یک ربات ویژه‌ی شش‌چرخ، هزینه‌ی نهایی ارسال خرید را کاهش دهد. در واقع همان‌طور که اسکایپ توانست ارتباطات رایگان بین افراد در سراسر جهان را امکان‌پذیر کند، شرکت «استارشیپ» (Starship) که این فناوری رباتیک را در اختیار دارد نیز شاید بتواند چنین رویکردی را در ارسال مرسوله‌ها از فروشگاه اینترنتی پیاده کند.

ربات-شش‌چرخ؟!1
اگر این طرح با موفقیت به اجرا برسد، روبات‌های شش‌چرخ جایگزین انواع خودروی حمل کالا شده و به‌این‌ترتیب امکان ارسال سریع بسته‌ها برای مشتریان فراهم می‌شود. در این صورت، اگر فرآیند حسابداری و بسته‌بندی محصولات خریداری‌شده زیاد طول نکشد، مشتریان می‌توانند طی مدت بسیار کوتاهی سفارش خود را دریافت کنند.

ربات-شش‌چرخ؟!2

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دستاوردی علمی برای درمان آلزایمر
علمی
دستاوردی علمی برای درمان آلزایمر

قبل از این که به ‌دستاوردی برای درمان آلزایمر که توسط پژوهشگران دانشگاه بجنورد به دست آمده است، به پردازیم مروری مختصر به بیماری آلزایمر خواهیم داشت، با متعجب همراه باشید.

رونمایی از ساعت هوشمند هیبریدی شرکت ال جی
علمی
رونمایی از ساعت هوشمند هیبریدی شرکت ال جی

شرکت ال جی احتمالا سوم اکتبر همراه با معرفی پرچمدار جدید خود، از ساعت هوشمند جدید خود موسوم به “G7” نیز با یک ظاهر ترکیبی جدید رونمایی خواهد کرد.در ادامه در رونمایی از ساعت هوشمند هیبریدی شرکت ال جی با متعجب همراه شوید تا بیشتر با این ساعت هشومند آشنا شویم.

کوله ای که در حال راه رفتن شما را ماساژ می دهد
علمی
کوله ای که در حال راه رفتن شما را ماساژ می دهد

یک شرکت تجاری از تولید کوله ای خبر داده که هم از ظرفیت بالایی برای حمل اقلام سنگین برخوردار است و هم می تواند مالک خود را ماساژ دهد تا خستگی از تن وی در برود.