ساز ارگ عجیب از جنس کاغذ
کلیپ
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
ساز ارگ عجیب از جنس کاغذ
ساز ارگ عجیب از جنس کاغذ

ساز ارگ عجیب از جنس کاغذ

کلیپی که این بار برای شما آماده کرده ایم مربوط به یک ارگ (اورگ) است. جالب است بدانید که این ساز ارگ (اورگ) به طور کامل تمام اجزاری آن از کاغذ ساخته شده است.با متعجب همراه شوید تا ویدیوی ساز ارگ عجیب از جنس کاغذ را مشاهده کنید.


دانلود با لینک مستقیم

ارگ یا اورگ چیست؟

از سازهای بادی است که نت‌ های آن بر روی صفحه‌ کلید اجرا می‌ شود. این ساز از قدیمی‌ ترین سازها در فرهنگ اروپائی است و در اجرای موسیقی مذهبی و کلیسائی از دیرباز بکار می‌ رفته‌ است. در منابع عربی و فارسی قدیم به این ساز ارغنون می‌ گفتند.

ارگ امروزی دو نوع اصلی دارد: ارگ بادی و ارگ برقی (الکترونیک). ارگ بادی از یک ردیف لوله با اندازه‌ های مختلف تشکیل شده‌ است که صدا از نوسان هوا در این لوله‌ های صوتی تولید می‌ شود. در ارگ برقی مدار های الکترونیک نوسان می‌ سازند و بلندگویی صدا را بگوش می‌ رساند.

امیدواریم از تماشا ویدیوی ساز ارگ عجیب از جنس کاغذ و خواندن اطلاعتی راجب ارگ لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیپ
1
صدای خروس تا 30 ثانیه

زمان مطالعه: 2 دقیقه صدای خروس تا 30 ثانیه در این کلیپی که برای شما این بار آماده کردیم خروسی به مدت 30 ثایه مدام قوقولی قوقو میکند.این خروس عجیب و غریب،این کار را یک نفس انجام می دهد. دانشجویان دانشگاه Dhaka International University فقط می خندیدند. دانلود با لینک مستقیم امیدواریم از دیدن …

اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک
کلیپ
اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک

زمان مطالعه: 2 دقیقه ورزش ژمناستیک، ورزشی است که نیازمند قدرت است؛ کسانی که میخواهند این ورزش را دنبال کنند باید انعطاف بدنی ، چابکی و تعادل و هماهنگی در اعضای بدن خود داشته باشند.

تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات
کلیپ
تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات

زمان مطالعه: 2 دقیقه امروزه شکارچیان بی رحم هم جوره و با هر ترفندی که شده قصد دارن شکار خود را به دام انداخته تا آن را شکار کنند.در کل شکار به این معناست که، به کشتن یا به دست آوردن موجودی زنده توسط موجود زندهٔ دیگر شکار می گویند.