سوییس بهترین کشور در سال 2017
گردشگری
سوییس بهترین کشور در سال 2017
سوییس بهترین کشور در سال 2017

سوییس بهترین کشور در سال 2017

به طور کلی در جهان؛ ۱۹۶ کشور وجود دارد که هر ساله یکی از این کشور ها به عنوان بهترین کشور جهان معرفی می شود و گاهی ممکن است که چند سال پشت سر هم، یک کشور، این عنوان را کسب کند.

در واقع، معیارهای خاصی برای این انتخاب وجود دارد که توسط موسسه ای معتبر جهانی انجام می شود. در رتبه بندی امسال هم، کشور سوییس توانست به عنوان بهترین کشور دنیا انتخاب شود. در ادامه با ما همراه باشید تا دلیل این انتخاب را ببینیم:

سوییس بهترین کشور در سال 2017
طبیعت عجیب و شگفت انگیز سوییس

مجله ی خبری U.S. News & World Report به همراه دانشگاه های وارتون، پنسیلوانیا و با همکاری مرکز مشاوره مسافرتی BAV، طبق معیارهایی مثل صلح، سطح رفاه، کیفیت زندگی، سطح آموزش، اقتصاد و دموکراسی، نتیجه ی تحقیقات خود را اعلام کردند که بر اساس آن، سوییس با کسب بالاترین امتیاز در این شاخص ها، به عنوان برترین کشور دنیا در سال ۲۰۱۷ شناخته شد.

سوییس بهترین کشور در سال 2017
کوهستان های عجیب سوییس

سوییس

سوییس کشوری سرسبز و اروپایی است که با کشور های آلمان، اتریش، لیختنشتاین، ایتالیا و فرانسه، هم مرز است و جمعیتی ۷.۵ میلیونی دارد و یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیا محسوب می شود. سوییس، یکی از مقاصد محبوب افراد برای سفر هم هست و انتظار می رود با انتخاب شدن آن به عنوان کشور برتر، امسال نرخ گردشگری آن بیشتر هم شود.

در این رتبه بندی، کشور کانادا در جایگاه دوم و کشور انگلستان، در جایگاه سوم قرار گرفت و این در حالی است که در سال گذشته، آلمان به عنوان برترین کشور دنیا شناخته شد اما امسال به خاطر حمله های تروریستی ای که در آن اتفاق افتاد و تنش هایی که بوجود آورد، جایگاه چهارم را گرفت.

جالب است بدانید که این کشور، تحقیقات دیگری هم انجام داده است که بر اساس آن، بهترین کشور برای زنان، کشور سوئد؛ کشورهای دانمارک و نروژ، بهترین کشورها برای کودکان و بزرگ کردن آنها و آمریکا هم به دلیل رعایت حق و حقوق افراد، بهترین کشور برای افراد بازنشسته معرفی شده است.

برگرفته از مجله گردشگری الی گشت

امیدواریم از خواندن سوییس بهترین کشور در سال 2017 لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین مکان های ایران برای سفر در تابستان
گردشگری
بهترین مکان های ایران برای سفر در تابستان

یکی از اصلی ترین مشکل ها در سفر های تابستانی گرمای این فصل است، که بیشتر خانوادها به علت گرمای هوا از مسافرت کردن در این فصل صرفه نظر میکنند.امروز قراره با متعجب همراه باشید تا بهتون بهترین مکان های ایران برای سفر در تابستان رو معرفی کنه، مکان هایی که با سفر به آنها میتوانید آب و هوای خنکی را در تابستان گرم تجربه کنید.

قبرستانی عجیب در گواتمالا
گردشگری
قبرستانی عجیب در گواتمالا

همیشه مرگ و قبرستان برای هر شخصی غم و رنگ سیاه را تداعی می کند. اما برای مردم گواتمالا اینگونه نیست! آن ها معتقدند زندگی پس از مرگ بسیار مورد احترام است که در قبرستان های آن ها این اعتقاد هویداست…

تجربه پاییز عاشقانه در زیباترین شهر جهان در فصل پاییز
گردشگری
1
تجربه پاییز عاشقانه در زیباترین شهر جهان در فصل پاییز

پاییز را نمی توان توصیف کرد. فصل پاییز از نظر خیلی از افراد بهترین و زیباترین شناخته شده است و البته به جرات می توان گفت حال و هوایی که پاییز دارد را هیچ فصل دیگری ندارد.