شکار عجیب گور خر توسط شیر
کلیپ
1
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شکار عجیب گور خر توسط شیر
شکار عجیب گور خر توسط شیر

شکار عجیب گور خر توسط شیر

در کلیپی که برای شما آماده کردیم شیر یک گور خر را شکار می کند. این شکار می تواند عجیب و غریب  باشد چون کیلپی رو که انتخاب کردیم صحنه آهسته است و میتواند خیلی زیبا تر باشد.

برخی از ویژگی های شیرها

شیر ها بیشتر وقت خود را به استراحت می‌ گذرانند و نزدیک به ۲۰ ساعت در روز فعالیتی انجام نمی دهند. فعالیت آن‌ ها اغلب با غروب خورشید افزایش می‌ یابد. شیرها در طول روز به طور متوسط ۲ ساعت راه می‌ روند و ۵۰ دقیقه غذا می‌ خورند.

برخی از ویژگی های گورخرها

گورخر ها به خاطر خطوط سیاه و سفید روی بدنشان معروف هستند. نوار های راه‌ راه هیچ دو گورخری شبیه به هم نیست. گورخرها هیچگاه تا کنون به طور کامل اهلی نشده اند.

دانلود با لینک مستقیم

امیدواریم از مشاهده شکار عجیب گور خر توسط شیر لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

پیچاره گور خوره چه قطر بد گرفتش
عجبم میدوه این شیره
صحنه اهستم بود خیلی عجییبو و جالبه
دمت ون گرم

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیپ
1
صدای خروس تا 30 ثانیه

زمان مطالعه: 2 دقیقه صدای خروس تا 30 ثانیه در این کلیپی که برای شما این بار آماده کردیم خروسی به مدت 30 ثایه مدام قوقولی قوقو میکند.این خروس عجیب و غریب،این کار را یک نفس انجام می دهد. دانشجویان دانشگاه Dhaka International University فقط می خندیدند. دانلود با لینک مستقیم امیدواریم از دیدن …

اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک
کلیپ
اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک

زمان مطالعه: 2 دقیقه ورزش ژمناستیک، ورزشی است که نیازمند قدرت است؛ کسانی که میخواهند این ورزش را دنبال کنند باید انعطاف بدنی ، چابکی و تعادل و هماهنگی در اعضای بدن خود داشته باشند.

تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات
کلیپ
تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات

زمان مطالعه: 2 دقیقه امروزه شکارچیان بی رحم هم جوره و با هر ترفندی که شده قصد دارن شکار خود را به دام انداخته تا آن را شکار کنند.در کل شکار به این معناست که، به کشتن یا به دست آوردن موجودی زنده توسط موجود زندهٔ دیگر شکار می گویند.