زمان مطالعه: 2 دقیقه
شکار لحظات عجیب در حیوانات

شکار لحظات عجیب در حیوانات

شکار لحظات عجیب در حیوانات

همیشه بین حیوانات اتفاقاتی رخ می دهد که می توانند عجیب باشند. یکی از این اتفاقات عجیب در بین حیوانات شکار لحظه غذا خوردن آن ها است که چی می خورند و چگونه می خورند. تصاویری که ما برای شما بازدیدکنندگان محترم سایت آماده کرده ایم مربوط به یک موش،پرنده و گربه است که هر کدوم چیز های مختلفی را می خورند.

با متعجب همراه شوید تا تصاویر مروبط شکار لحظات عجیب در حیوانات را مشاهده کنید.

لحظه غذا خوردن پرنده

شکار لحظات عجیب در حیوانات

لحظه غذا خوردن پرنده

همان طور که در تصویر بالا مشخص است این پرنده در حال خوردن تخمه آفتابگردان بوده است که عکاس شات خود را در لحظه ای گرفته است که این پرنده تخمه را برای خوردن در نوک خود نگه داشته است.

لحظه همدوانه خوردن گربه 

شکار لحظات عجیب در حیوانات

لحظه هندوانه خوردن گربه

شاید شما تصاویر زیادی از گربه ها دیده باشید که هندوانه می خورند یا شاید این اتفاق را در کوچه و خیابان ها هم نیز دیده باشید. ولی شاید شما فرصت آن را نکرده اید که از این اتفاق عکسبرداری کنید تا به دیگران نشان دهید. به همین منظور ما این عکس را برای شما انتخاب کرده ایم تا این عکس تاییدی برای دیده های شما باشد.

لحظه غذا خوردن همستر

شکار لحظات عجیب در حیوانات

لحظه نارنگی خوردن همستر

همستر هم نیز از خانواده موش ها است. همان طور که در تصویر مشخص است و آن را می بینید عکاس شات خود را از این همستر درحال خوردن نارنگی گرفته است.

جالب است بدانید که همستر ها ۲۵ گونه هستند که در شش یا هفت گروه دسته‌ بندی شده‌ اند.این جانور دارای دهانی است که تا شانه‌ هایش کشیده می شود و از آن برای جابجایی مواد خوراکی در هنگامی که در پناهگاهش زندگی می‌ کند استفاده می‌ کند.

امیدواریم از مشاهده شکار لحظات عجیب در حیوانات لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما