عجیب ترین راه برای لاغر کردن
سلامت
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
عجیب ترین راه برای لاغر کردن
عجیب ترین راه برای لاغر کردن

عجیب ترین راه برای لاغر کردن

در سراسر دنیا چاقی یک معظل بزرگی است که امروزه انسان ها به علت مشغله های زیاد کاری و نداشتن تحرک و البته استفاده از غذا های چرب دچار آن می شوند. افراد چاق برای این که لاغر بشوند به دلیل نداشتن حوصله به جای ورزش کردن و مراجعه کردن به دکتر تغذیه، دوست دارند زحمت کمتری نیز به خود بدهند، حاضر هستند درد و رنج زیادی را تحمل کنند تا با کمترین زحمت خود را لاغر کنند. این افراد برای رسیدن به هدف خود، به راه های عجیب و وحشتناکی دست میزنند. با متعجب در عجیب ترین راه برای لاغر کردن همراه باشید تا بیشتر با این راه آشنا شوید.

عجیب ترین راه برای لاغر کردن
بخیه زدن زبان

بخیه زدن زبان

رژیم های مختلفی برای کاهش وزن وجود دارد و یکی از وحشتناک ‌ترین و عجیب ترین راه‌ های لاغر شدن افرادی که اضافه وزن دارند، بخیه‌ زدن زبان آن ها است. این روش به این صورت است که یک تکه پلاستیک روی زبان دوخته می‌ شود تا حس چشايي فرد را كم کند تا غذا خوردن را برای فرد سخت تر کند تا این که افرد قید غذا خوردن را بزنند. به این صورت است که دیگر اشتها فرد کمتر میشود. این روش می تواند یکی از روش های خطرناک برای لاغری باشد. اسم این راه را هم می توانیم خداحافظی با چاقی در کمترین زمان بگذاریم.

سخن آخر

اگر شما هم جز افرادی هستید که اضافه وزن دارید و قصد این را دارید که وزن خود را کم کنید سعی کنید هیچ وقت از این روش عجیب و غریب استفاده نکنید ولی انتخاب با خود شماست. شما میتوانید با انجام ورزش و مراجعه کردن به دکتر تغذیه و دریافت برنامه غذایی مناسب وزن خود را کاهش دهید تا از خطر بیماری های که بر اثر چاقی به سراغ شما می آیند در امان بمانید.

امیدواریم از خواندن عجیب ترین راه برای لاغر کردن لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفع تیرگی های دور چشم
سلامت
2
رفع تیرگی های دور چشم + درمان سیاهی دور چشم در خانه

زمان مطالعه: 2 دقیقه همه روزه افراد زیادی را میبینیم که دور چشم های آن ها به دلایل مختلفی تیره می باشد. هیچ کدوم از این افراد دوست ندارند که دور یا زیر چشمانشان تیره باشد برای همین بسیاری از مواد و دارو های مختلف را استفاده می کنند

بهترین راه برای جلوگیری از چاقی
سلامت
بهترین راه برای جلوگیری از چاقی در خانه

زمان مطالعه: 2 دقیقه یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: با آرامش غذا خوردن، عاملی است برای جلوگیری از افزایش دریافت انرژی و اگر سریع غذا بخورید بیشتر چاق می شوید . در ادامه با متعجب در بهترین راه برای جلوگیری از چاقی همراه باشید.

مراقب پوكی استخوان در سنين پايين باشید
سلامت
مراقب پوكی استخوان در سنين پايين باشید

زمان مطالعه: 3 دقیقه حداكثر تراكم استخوان كه در سنين پايين به دست می آيد ،عامل مهمي در پيش‌ بيني احتمال بروز شكستگي در بزرگسالي می باشد.مراقب پوكی استخوان در سنين پايين باشید.