لباس های عجیب از جنس غذا
هنری
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
لباس های عجیب از جنس غذا
لباس های عجیب از جنس غذا

لباس های عجیب از جنس غذا

شاید با خود بگوید که این امکان وجود ندارد که با غذا ها لباس هایی را تهیه کرد و آن ها را پوشید. ولی این امر شدنی است و اتفاق افتاده است. ما امروز قصد داریم این لباس های عجیب از جنس کاغذ را به شما معرفی کنیم، پس تا آخر این مطلب همراه متعجب باشید.

این اثر های هنری که مشاهده می کنید اثر هنرمندی خلاق و خوش فکر است که ساعت ها برای پخت این مواد غذایی و پوشاندن آن ها بر تن افراد زمان صرف کرده است. این اثر ها توسط عکاسی به نام Ted Sabarese گرفته شده است.

لباس های عجیب زنانه

لباس های عجیب از جنس غذا
لباس های عجیب زنانه

همان طور که در تصویر بالا مشخص است و مشاهده می کیند دو مدل دامن بر تن دو زن بالا پوشانده شده است که یکی بلند و دیگری کوتاه است و دو لباس هم بر تن آن ها است که یکی استین دار است و دیگری استین دار نیست.

ترکیب استفاده شده در این لباس ها از نان های فانتزی و میوه جات است.

لباس های عجیب مردانه

لباس های عجیب از جنس غذا
لباس های عجیب مرددانه

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید لباس مرد سیاه پوست از ماکارونی و لباس های مرد سفید پوست از ترکیب میوه ها تهیه شده است و هر کدوم جلوه های خاصی نیز دارند. لباس هایی که بر تن این دو فرد است دو مدل است که فرد سیاه پوش لباس استین بر تن دارد ولی مرد سفید پوست لباس حلقه بر تن دارد، از طرفی مرد سفید پوست شلوار بر پا دارد و مرد سیاه پوست شورتک بر پا دارد.

امیدواریم از خواندن لباس های عجیب از جنس غذا و مشاهده تصاویر آن لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخت های نقاش (عکس)
هنری
درخت های نقاش (عکس)

زمان مطالعه: 2 دقیقه شنیدن این حرف که درختان نقاشی میکنید شاید کمی غیر قابل باور باشد.می توان لقبی برای این درختان گذاشت،درخت های نقاش. دیوار یکی از گالری‌ ها در انگلیس، چندی قبل میزبان طرح‌ هایی شد که با ابتکار یک هنرمند و با کمک درختان به تصویر کشده شده بود.

بزرگترین کتابخانه جهان در بریتانیا
هنری
بزرگترین کتابخانه جهان در بریتانیا

زمان مطالعه: 2 دقیقه اینجا بهترین مکان برای معتادان کتاب است! به ازای هر کسی که از آرامش در سواحل آفتابی و تماشای غروب آفتاب لذت می برد، یک نفر هم هست که از خواندن کتاب و مطالعه، آرامش می گیرد و لذت می برد. هرمیون گرانجر، روپرت گیلسس، لیزا سیمپسون، از جمله معروف ترین افرادی هستند که بسیار اهل کتاب و کتاب خوانی بوده اند.

هنری
2
الناز شاکردوست و عکس های کمتر دیده شده از او

زمان مطالعه: 3 دقیقه الناز شاکردوست بازیگری اهل تهران که به جز بازیگری به کار های طراحی صحنه و لباس در سینما،تئاتر و تلویزیون می پردازد. الناز شاکرودست متولد 7 تیر 1363 است. در ادامه با متعجب در «الناز شاکردوست و عکس های کمتر دیده شده از او» همراه باشید.