زمان مطالعه: 2 دقیقه
لباس های عجیب از جنس غذا

لباس های عجیب از جنس غذا

لباس های عجیب از جنس غذا

شاید با خود بگوید که این امکان وجود ندارد که با غذا ها لباس هایی را تهیه کرد و آن ها را پوشید. ولی این امر شدنی است و اتفاق افتاده است. ما امروز قصد داریم این لباس های عجیب از جنس کاغذ را به شما معرفی کنیم، پس تا آخر این مطلب همراه متعجب باشید.

این اثر های هنری که مشاهده می کنید اثر هنرمندی خلاق و خوش فکر است که ساعت ها برای پخت این مواد غذایی و پوشاندن آن ها بر تن افراد زمان صرف کرده است. این اثر ها توسط عکاسی به نام Ted Sabarese گرفته شده است.

لباس های عجیب زنانه

لباس های عجیب از جنس غذا

لباس های عجیب زنانه

همان طور که در تصویر بالا مشخص است و مشاهده می کیند دو مدل دامن بر تن دو زن بالا پوشانده شده است که یکی بلند و دیگری کوتاه است و دو لباس هم بر تن آن ها است که یکی استین دار است و دیگری استین دار نیست.

ترکیب استفاده شده در این لباس ها از نان های فانتزی و میوه جات است.

لباس های عجیب مردانه

لباس های عجیب از جنس غذا

لباس های عجیب مرددانه

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید لباس مرد سیاه پوست از ماکارونی و لباس های مرد سفید پوست از ترکیب میوه ها تهیه شده است و هر کدوم جلوه های خاصی نیز دارند. لباس هایی که بر تن این دو فرد است دو مدل است که فرد سیاه پوش لباس استین بر تن دارد ولی مرد سفید پوست لباس حلقه بر تن دارد، از طرفی مرد سفید پوست شلوار بر پا دارد و مرد سیاه پوست شورتک بر پا دارد.

امیدواریم از خواندن لباس های عجیب از جنس غذا و مشاهده تصاویر آن لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما