مجموعه ای از درختان عجیب
کلیپ
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
مجموعه ای از درختان عجیب
مجموعه ای از درختان عجیب

مجموعه ای از درختان عجیب

کره زمین پر از طبیعت های زیبا و شگفت انگیز است.گاهی در طبیعت اتفاقات عجیبی رخ می دهد یا چیزهایی را می بینید که می تواند برای شما عجیب باشد.ما امروز در کلیپی مجموعه ای از درختان عجیب که در طبیعت وجود دارند و به نظر عجیب میرسن را برای شما در قالب یک ویدیو آماده کرده ایم.با متعجب همراه شوید تا این ویدیو زیبا را مشاهده کنید.


دانلود با لین مستقیم

نکته های جالب راجب درختان

درختان هرچه بزرگتر و بلندتر شوند، سن بیشتری دارند. با بالا رفتن سن درختان، لایه‌ های دیگری در زیر پوست آن ها ،به لایه ها اضافه می شود. رنگ لایه‌ ای که در زمستان در درختان به وجود می‌ آید با لایه‌ ای که در تابستان به وجود می‌ آید متفاوت است. شما اگر محیط مناسبی برای رشد درختان فراهم کنید شاید عمر و رشد درختان سال‌ های سال ادامه داشته باشد.

امیدواریم از مشاده کلیپ مجموعه ای از درختان عجیب لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیپ
1
صدای خروس تا 30 ثانیه

زمان مطالعه: 2 دقیقه صدای خروس تا 30 ثانیه در این کلیپی که برای شما این بار آماده کردیم خروسی به مدت 30 ثایه مدام قوقولی قوقو میکند.این خروس عجیب و غریب،این کار را یک نفس انجام می دهد. دانشجویان دانشگاه Dhaka International University فقط می خندیدند. دانلود با لینک مستقیم امیدواریم از دیدن …

اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک
کلیپ
اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک

زمان مطالعه: 2 دقیقه ورزش ژمناستیک، ورزشی است که نیازمند قدرت است؛ کسانی که میخواهند این ورزش را دنبال کنند باید انعطاف بدنی ، چابکی و تعادل و هماهنگی در اعضای بدن خود داشته باشند.

تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات
کلیپ
تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات

زمان مطالعه: 2 دقیقه امروزه شکارچیان بی رحم هم جوره و با هر ترفندی که شده قصد دارن شکار خود را به دام انداخته تا آن را شکار کنند.در کل شکار به این معناست که، به کشتن یا به دست آوردن موجودی زنده توسط موجود زندهٔ دیگر شکار می گویند.