مراقبت از سالمندان با حسگر های هوشمند

مراقبت از سالمندان با حسگر های هوشمند
علمی
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مراقبت از سالمندان با حسگر های هوشمند
مراقبت از سالمندان با حسگر های هوشمند

مراقبت از سالمندان با حسگر های هوشمند

امروزه بیشتر افراد به علت کار و مشغله زیاد نمیتوانند از افراد مسن خانواده مراقبت کنند و اغلب آن ها را به خانه سالمندان می برند یا اینکه برای آنان پرستار میگیرند. متعجب امروز برای شما مطلبی را آماده کرده است تا شما بهتر بتوانید از افراد سالمند خانواده در خانه مراقبت کنید در ادامه در مراقبت از سالمندان با حسگر های هوشمند با ما همراه باشید.

مراقبت از سالمندان با استفاده از حسگر

یک استارتاپ انگلیسی حسگری تولید کرده است که با قابلیت نصب در هر قسمت خانه، خطرهایی که متوجه سالمندان می‌ شود را هشدار می‌ دهد. به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف، پیشرفت‌ های امروزه در فناوری موجب شده است که محصولاتی تولید شود که به افراد سالخورده کمک شود تا مدت طولانی‌ تری درخانه خود زندگی کنند. یک استارتاپ انگلیسی در منچستر، تحت عنوان ” Howz” در حال همکاری با ” سرویس سلامت همگانی”(ان‌ اچ‌ اس) است تا حسگرهایی را آزمایش کند که عادات زندگی افراد را مستقیما دنبال می‌ کند. این حسگر می‌ تواند در همه‌ جای خانه نصب شود.

مراقبت از سالمندان با حسگر های هوشمند

کاربرد های حسگر های هوشمند

به عنوان مثال می‌ شود این حسگر های هوشمند را به “در” یا دیگر وسایل نصب کرد. هنگامی که اختلالی در خانه ایجاد شد، این حسگر با اتصال به تلفن و نواختن هشدار، کاربران را از وجود خطر آگاه می‌ سازد. به عنوان مثال، این حسگر می‌ تواند دمای اتاق را نشان دهد یا اگر در اتاق باز مانده بود، هشدار دهد. این حسگر به مرور زمان نکات ظریف‌ تری از جمله وجود اختلال در سلامتی افراد سالخورده را نشان خواهد داد. مثلا اگر افراد سالخورده خانه زودتر از زمان معمول بیدار شوند، این سیستم هشدار می‌ دهد.

سخن آخر

امیدواریم از مشاهده مراقبت از سالمندان با حسگر های هوشمند لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

راه اندازی و نصب کلاب هاوس
علمی
نصب کلاب هاوس اندروید + راه اندازی ClubHouse در کمترین زمان

زمان مطالعه: 4 دقیقه نکات پیرامون روم در کلاب هاوس همانطور که از نام clubhouse (خانه ی باشگاه ها)پیداست این برنامه شامل تعداد بسیار زیادی کلوپ است که افراد مختلفی با مضمون های متفاوت آنها را ایجاد کرده اند. این کلاب ها به صورت های public، social و private فعالیت دارند. هر کلاب می …

دستاوردی علمی برای درمان آلزایمر
علمی
دستاوردی علمی برای درمان آلزایمر

زمان مطالعه: 2 دقیقه قبل از این که به ‌دستاوردی برای درمان آلزایمر که توسط پژوهشگران دانشگاه بجنورد به دست آمده است، به پردازیم مروری مختصر به بیماری آلزایمر خواهیم داشت، با متعجب همراه باشید.

رونمایی از ساعت هوشمند هیبریدی شرکت ال جی
علمی
رونمایی از ساعت هوشمند هیبریدی شرکت ال جی

زمان مطالعه: 2 دقیقه شرکت ال جی احتمالا سوم اکتبر همراه با معرفی پرچمدار جدید خود، از ساعت هوشمند جدید خود موسوم به “G7” نیز با یک ظاهر ترکیبی جدید رونمایی خواهد کرد.در ادامه در رونمایی از ساعت هوشمند هیبریدی شرکت ال جی با متعجب همراه شوید تا بیشتر با این ساعت هشومند آشنا شویم.