زمان مطالعه: 3 دقیقه
مسی ایرانی که در مطبوعات آرژانتین مشهور شد

مسی ایرانی که در مطبوعات آرژانتین مشهور شد

مسی ایرانی که در مطبوعات آرژانتین مشهور شد

تقریبا هیچکس در دنیا وجود ندارد که لیونل مسی فوق ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین و باشگاه بارسلونای اسپانیا را نشناسد یا آوازه او را نشنیده باشد. وی شهرت بسیار زیادی بین مردم جهان دارد و هر کسی دوست دارد با او عکس بیاندازد. با این حال عده زیادی از مردم جهان چنین امکانی را ندارند. اما این شرایط چند وقتی است که برای ما ایرانی ها فراهم شده است.

مسی ایرانی

اگر دستی در شبکه های اجتماعی و اینترنت داشته باشید، حتما با نام رضا پرستش آشنا هستید. او به خاطر شباهت عجیب به لیونل مسی شهرت زیادی کسب کرده و آوازه اش حتی به خود کشور آرژانتین نیز رسیده است. اکنون مطبوعات این کشور نسبت به لیونل مسی ایرانی واکنش نشان داده اند. روزنامه اوله اظهار داشته که لیونل مسی ایرانی لباس آرژانتین به تن می کند، در خیابان های تهران راه می رود و مردم با او سلفی می گیرند. «دولا وی آی پی» گفته که دوقلوی گمشده مسی در ایران زندگی می کند و رضا پرستش با توجه به ریش و ظاهر مشابه با فوق ستاره فوتبال جهان به شدت مشهور است.

مسی ایرانی که در مطبوعات آرژانتین مشهور شد

لیونل مسی ایرانی

وب سایت «la opnion» نظری مشابه با روزنامه های یاد شده دارد. پسری که در ابتدا در نانوایی کار می کرده، اکنون به خاطر شباهت به مهاجم بارسلونا حسابی مشهور شده است. در ادامه از شما دعوت می کنیم به نظاره تصاویر بیشتری از او بنشینید. با ما همراه شوید.

مسی ایرانی که در مطبوعات آرژانتین مشهور شد

مسی و کریستیانورونالدوی ایرانی

مسی ایرانی که در مطبوعات آرژانتین مشهور شد

مسی و کریستیانو رونالدوی ایرانی

رونالدوی ایرانی

جالب است بدانید که ما در ایران فرد دیگری را با نام رضا علی رضا لو معروف به رضا کریس هم نیز داریم که شبیه فوق ستاره فوتبال پرتغال و تیم باشگاهی رئال مادرید است و به رونالدوی ایرانی شهرت دارد.«رضا علی رضا لو» نام اصلی رونالدوی ایرانی است اما همه او را با نام «رضا کریس» صدا می زنند. متولد 1374 است و تصمیم دارد در رشته تربیت بدنی تحصیلاتش را ادامه بدهد. او از دوران نوجوانی فوتبال بازی کرده و حتی در تیم های دسته یک جوانان نیز توپ زده است، خودش می گوید بازی اش آنقدر خوب بوده که حتی برای بازی در چند تیم لیگ برتری نیز پیشنهاد بازی دارد. شباهت بی نظیر رضا کریس با «کریستین رونالدو» باعث شد خیلی از کاربران به هنگام منتشر شدن عکس او در فضای مجازی متعجب شوند.

برگرفته از روزیاتو و طرفداری

امیدواریم از مشاهده مسی ایرانی که در مطبوعات آرژانتین مشهور شد لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

 عضویت در اینستگرام ما