زمان مطالعه: 2 دقیقه
مشاوره تخصصی مجازی مد و لباس

مشاوره تخصصی مجازی مد و لباس

مشاوره تخصصی مجازی مد و لباس

شرکت آمازون امکانی تازه را برای کاربران خود فراهم کرده تا بتوانند به صورت مجازی از مشاوره متخصصان مد و لباس بهره مند شوند.

به نقل از اسلش گیر، این شرکت برای کاربران ویژه خود این امکان را فراهم کرده تا لباس‌های مختلفی را پوشیده و آنها را به اشتراک بگذارند.

این ابزار جدید عکس‌ های کاربران را برای یک متخصص ارسال کرده و بعد از گذشت یک دقیقه یا کمی بیشتر، به کاربر براساس مشخصات ظاهری و اینکه کدام لباس بیشتر مناسب اوست، گفته می‌ شود که کدام لباس را خریداری کند.

این ابزار جدید فقط برای زمان خرید طراحی شده و پس از آن کاربران می‌ توانند برای امنیت بیشتر عکس‌ های خود را پاک کنند.

اعضای Amazon Prime می‌ توانند با مراجعه به اپ استور این کمپانی به دنبال ‘Outfit Compare که در قسمت‘Programs and Features’ قرار دارد بگردند.

برگرفته از ایسنا

مشاوره تخصصی مجازی مد و لباس

لوگوی شرکت آمازون

شرکت آمازون

شرکت تجارت الکترونیک آمریکایی است، که در سال ۱۹۹۴ توسط جف بزوس، در شهر سیاتل، ایالت واشینگتن تأسیس شد.این شرکت فعالیت جدی خود را در سال ۱۹۹۵ با عنوان فروشگاه آنلاین کتاب، آغاز کرد، سپس اقدام به فروش محصولات نو یا دست‌ دوم از طریق اینترنت نمود.

شرکت آمازون هم‌ اکنون کتاب، سی‌دی، دی‌ وی‌ دی، بسته‌ های نرم‌ افزاری و حتی کفش و لباس نیز عرضه می‌ کند و امروزه بیشترین درصد فروش را در بین سایر فروشگاه‌ های اینترنتی دارد. وب‌ گاه آمازون، بخش اعظم از کسب‌ و کار این شرکت بشمار می‌ آید، که طیف وسیعی از خدمات و کالاها، از طریق آن عرضه می‌ گردد.

وب‌ گاه آمازون که به عنوان بزرگترین کتاب فروشی آنلاین دنیا شناخته می‌ شود؛ در سال ۲۰۱۴ معادل ۶۳ درصد فروش آنلاین کتاب و ۴۰ درصد کل فروش کتاب دنیا را از طریق خرده فروشی به دست آورد.این میزان فروش رکوردی جهانی بود که یک فروشگاهی وبسایتی به آن دست یافت.

امیدواریم از خواندن مشاوره تخصصی مجازی مد و لباس لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما