مهربانی حیوانات با یک دیگر
کلیپ
1
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
مهربانی حیوانات با یک دیگر
مهربانی حیوانات با یک دیگر

مهربانی حیوانات با یک دیگر

اغلب حیوانات برای بدست آوردن غذا به یک دیگر حمله می کنند و یک دیگر را برای سیر کردن خود شکار می کنند و کمتر دیده می شود که با غیر هم نوع خود آرام رفتار کنند یا با آن کاری نداشته باشند. حال شاید از خود بپرسید که مگر می شود حیوانات هم با یکدیگر مهربان باشند. بله این اتفاق ممکن است و هیچ چیز در این دنیا غیر ممکن نیست. برای پاسخ به این سوال ما امروز برای شما ویدیویی راجب مهربانی حیوانات با یک دیگر را آماده کرده ایم تا آن را مشاهده کنید تا جواب پاسخ خود را بگیرید. با دیدن این کلیپ از اتفاقات عجیبی که بین حیوانات اتفاق می افتد آشنا شوید. پس با متعجب در این ویدیو به نوعی عجیب همراه شوید.


دانلود با لینک مستقیم

امیدواریم از تماشای این ویدیو لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

 عضویت در اینستگرام ما

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیپ
1
صدای خروس تا 30 ثانیه

زمان مطالعه: 2 دقیقه صدای خروس تا 30 ثانیه در این کلیپی که برای شما این بار آماده کردیم خروسی به مدت 30 ثایه مدام قوقولی قوقو میکند.این خروس عجیب و غریب،این کار را یک نفس انجام می دهد. دانشجویان دانشگاه Dhaka International University فقط می خندیدند. دانلود با لینک مستقیم امیدواریم از دیدن …

اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک
کلیپ
اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک

زمان مطالعه: 2 دقیقه ورزش ژمناستیک، ورزشی است که نیازمند قدرت است؛ کسانی که میخواهند این ورزش را دنبال کنند باید انعطاف بدنی ، چابکی و تعادل و هماهنگی در اعضای بدن خود داشته باشند.

تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات
کلیپ
تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات

زمان مطالعه: 2 دقیقه امروزه شکارچیان بی رحم هم جوره و با هر ترفندی که شده قصد دارن شکار خود را به دام انداخته تا آن را شکار کنند.در کل شکار به این معناست که، به کشتن یا به دست آوردن موجودی زنده توسط موجود زندهٔ دیگر شکار می گویند.