نقاشی با جریان الکتریسیته
کلیپ
1
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
نقاشی با جریان الکتریسیته
نقاشی با جریان الکتریسیته

نقاشی با جریان الکتریسیته

امروزه با الکتریسیته کار های بسیاری می تواند انجام داد بعضی از این کار ها می تواند عجیب باشند و بعضی دیگر آن ها چنان هم عجیب نباشند.ما امروز برای شما ویدیو ای را آماده کرده ایم که یکی از کار های عجیب با جریان الکتریسیته را نشان می دهد که با بهره گیری از جریان الکتریسیته افرادی نقاش ای را رسم می کنند.با متعجب در ویدیو نقاشی با جریان الکتریسیته همراه شوید تا از دیدن این ویدیو لذت ببرید.


دانلود با لینک مستقیم

امیدواریم از تماشای ویدیو نقاشی با جریان الکتریسیته لذت کافی را برده باشید.

الکتریسیته

برق یا الکتریسیته مجموعه‌ ای از پدیده‌ های طبیعیست که به حضور و جریان بار الکتریکی وابسته است. الکتریسیته آثار معروف متنوعی چون آذرخش، الکتریسیته ساکن، القای الکترومغناطیسی و جریان الکتریکی دارد. به علاوه، الکتریسیته اجازه تولید و دریافت تابش‌های الکترومغناطیسی مانند موج‌ های رادیویی را فراهم می‌ آورد.

در الکتریسیته، بارهای الکتریکی میدان‌ های الکترومغناطیسی را تولید می‌ کنند و این میدان‌ ها سایر بارها را تحت تأثیر قرار می‌ دهند. الکتریسیته به چند دلیل مختلف فیزیکی اتفاق می‌ افتد.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیپ
1
صدای خروس تا 30 ثانیه

زمان مطالعه: 2 دقیقه صدای خروس تا 30 ثانیه در این کلیپی که برای شما این بار آماده کردیم خروسی به مدت 30 ثایه مدام قوقولی قوقو میکند.این خروس عجیب و غریب،این کار را یک نفس انجام می دهد. دانشجویان دانشگاه Dhaka International University فقط می خندیدند. دانلود با لینک مستقیم امیدواریم از دیدن …

اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک
کلیپ
اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک

زمان مطالعه: 2 دقیقه ورزش ژمناستیک، ورزشی است که نیازمند قدرت است؛ کسانی که میخواهند این ورزش را دنبال کنند باید انعطاف بدنی ، چابکی و تعادل و هماهنگی در اعضای بدن خود داشته باشند.

تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات
کلیپ
تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات

زمان مطالعه: 2 دقیقه امروزه شکارچیان بی رحم هم جوره و با هر ترفندی که شده قصد دارن شکار خود را به دام انداخته تا آن را شکار کنند.در کل شکار به این معناست که، به کشتن یا به دست آوردن موجودی زنده توسط موجود زندهٔ دیگر شکار می گویند.