نقاشی سه بعدی ماهی ها در آب
هنری
2
نقاشی سه بعدی ماهی ها در آب
نقاشی سه بعدی ماهی ها در آب

نقاشی سه بعدی ماهی ها در آب

شاید شما برای اولین بار نقاشی های سه بعدی حیوانات زیر آب را دیده باشید.شما با نگاه کردن در بار اول فکر می کنید که آن ها واقعی هستند ولی شما اشتباه می کنید بلکه شما به یک نگاه دوم نیاز دارید تا بفهمید که آن ها واقعی نیستند و فقط یک نقاشی سه بعدی هستند. با متعجب در نقاشی سه بعدی ماهی ها در آب همراه شوید شوید.

یک نکته جالب توجه در این نقاشی ها این است که  سر  یکی از ماهی از آب بیرون است و این خود میتواند شگفتی عجیبی در نقاشی های سه بعدی است. این نقاشی ها اثر KENG است. ما در اینجا آثار این هنرمند که مربوط به ماهی های قرمز است را برای شما آماده کرده ایم.با ما همراه باشید.

ماهی های قرمز

نقاشی سه بعدی ماهی ها در آب

نقاشی سه بعدی ماهی ها در آب

نقاشی سه بعدی ماهی ها در آب

برای مشاهده نقاشی های بیشتر این هنر مند میتوانید به این سایت مراجعه کنید.

امیدواریم از مشاهده نقاشی سه بعدی ماهی ها در آب لذت کافی را برده باشید.


ماهی قرمز

ماهی قرمز،که به نام‌ های ماهی طلایی، ماهی گلی، ماهی حوض نیز خوانده می‌ شود، گونه‌ ای  از ماهی کپورچه‌ ها است.ماهی قرمز به صورت طبیعی در آب‌ های شیرین ساکن و تقریباً ساکن با سرعت ناچیز که پوشیده از گیاهان آبزی و دارای بستر نرمی هستند زندگی می‌ کند و غالباً همراه ماهیان برکه‌ ای دیده می‌ شوند.جالب است بدانید که: از زمان ایران باستان، از ماهیان قرمز اغلب برای سفره هفت‌ سین و در هنگام جشن‌ های سال نو استفاده می‌ شود.ماهیان قرمز از جمله گونه‌ های غیر بومی بسیاری مناطق جهان هستند و در مقابل شرایط نامساعد محیطی مقاومند.رفتار ماهی قرمز به میزان زیادی می‌ تواند متغیر باشد. زیرا ماهی قرمز در محیط‌ های مختلفی زندگی می‌ کند و همچنین رفتار آن می‌ تواند توسط صاحب آن شرطی شود.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخت های نقاش (عکس)
هنری
درخت های نقاش (عکس)

شنیدن این حرف که درختان نقاشی میکنید شاید کمی غیر قابل باور باشد.می توان لقبی برای این درختان گذاشت،درخت های نقاش. دیوار یکی از گالری‌ ها در انگلیس، چندی قبل میزبان طرح‌ هایی شد که با ابتکار یک هنرمند و با کمک درختان به تصویر کشده شده بود.

بزرگترین کتابخانه جهان در بریتانیا
هنری
بزرگترین کتابخانه جهان در بریتانیا

اینجا بهترین مکان برای معتادان کتاب است! به ازای هر کسی که از آرامش در سواحل آفتابی و تماشای غروب آفتاب لذت می برد، یک نفر هم هست که از خواندن کتاب و مطالعه، آرامش می گیرد و لذت می برد. هرمیون گرانجر، روپرت گیلسس، لیزا سیمپسون، از جمله معروف ترین افرادی هستند که بسیار اهل کتاب و کتاب خوانی بوده اند.

هنری
2
الناز شاکردوست و عکس های کمتر دیده شده از او

الناز شاکردوست بازیگری اهل تهران که به جز بازیگری به کار های طراحی صحنه و لباس در سینما،تئاتر و تلویزیون می پردازد. الناز شاکرودست متولد 7 تیر 1363 است. در ادامه با متعجب در «الناز شاکردوست و عکس های کمتر دیده شده از او» همراه باشید.