نقاشی سه بعدی ماهی ها در آب

Three-dimensional drawing of fish in water
نقاشی سه بعدی ماهی ها در آب
نقاشی سه بعدی ماهی ها در آب

نقاشی سه بعدی ماهی ها در آب

شاید شما برای اولین بار نقاشی های سه بعدی حیوانات زیر آب را دیده باشید.شما با نگاه کردن در بار اول فکر می کنید که آن ها واقعی هستند ولی شما اشتباه می کنید بلکه شما به یک نگاه دوم نیاز دارید تا بفهمید که آن ها واقعی نیستند و فقط یک نقاشی سه بعدی هستند. با متعجب در نقاشی سه بعدی ماهی ها در آب همراه شوید شوید.

یک نکته جالب توجه در این نقاشی ها این است که  سر  یکی از ماهی از آب بیرون است و این خود میتواند شگفتی عجیبی در نقاشی های سه بعدی است. این نقاشی ها اثر KENG است. ما در اینجا آثار این هنرمند که مربوط به ماهی های قرمز است را برای شما آماده کرده ایم.با ما همراه باشید.

ماهی های قرمز

نقاشی سه بعدی ماهی ها در آب

نقاشی سه بعدی ماهی ها در آب

نقاشی سه بعدی ماهی ها در آب

برای مشاهده نقاشی های بیشتر این هنر مند میتوانید به این سایت مراجعه کنید.

امیدواریم از مشاهده نقاشی سه بعدی ماهی ها در آب لذت کافی را برده باشید.


ماهی قرمز

ماهی قرمز،که به نام‌ های ماهی طلایی، ماهی گلی، ماهی حوض نیز خوانده می‌ شود، گونه‌ ای  از ماهی کپورچه‌ ها است.ماهی قرمز به صورت طبیعی در آب‌ های شیرین ساکن و تقریباً ساکن با سرعت ناچیز که پوشیده از گیاهان آبزی و دارای بستر نرمی هستند زندگی می‌ کند و غالباً همراه ماهیان برکه‌ ای دیده می‌ شوند.جالب است بدانید که: از زمان ایران باستان، از ماهیان قرمز اغلب برای سفره هفت‌ سین و در هنگام جشن‌ های سال نو استفاده می‌ شود.ماهیان قرمز از جمله گونه‌ های غیر بومی بسیاری مناطق جهان هستند و در مقابل شرایط نامساعد محیطی مقاومند.رفتار ماهی قرمز به میزان زیادی می‌ تواند متغیر باشد. زیرا ماهی قرمز در محیط‌ های مختلفی زندگی می‌ کند و همچنین رفتار آن می‌ تواند توسط صاحب آن شرطی شود.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

مجله اینترنتی متعجب

دیدگاه ها

 • نیک 10 دسامبر, 2017 :: 2:40 ب.ظ

  سلام از کجا میشه خرید در تهران؟ ممنون

  • مهدی 19 دسامبر, 2017 :: 1:20 ب.ظ

   سلام وقت بخیر
   نقاشی ها رو میگید؟؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *