پارکور به سبک کاغذی
کلیپ
3
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
پارکور به سبک کاغذی
پارکور به سبک کاغذی

پارکور به سبک کاغذی

پارکور یعنی عبور از موانع در سریعترین زمان ممکن با استفاده از آسانترین و ساده ترین شیوه ی حرکتی و کمترین انرژی مصرفی بدن از یک مبدا به مقصد. در فیلمی که برای شما آماده کردیم فردی با جابجایی کاغذهایی که در آن نقاشی هایی از یک مردی که در شهر حرکت میکند رو به نمایش میگذارد. این مردی که در شهر حرکت میکند با انجام حرکت نمایشی ورزش پارکور جلوه های زیبایی و عجیبی رو به نمایش میگذارد. با متعجب همراه شوید ت این ویدیو عجیب را مشاهده کنید.

دانلود با لینک مستقیم

امیدواریم از مشاهده پارکور به سبک کاغذی لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

قبلا دیده بودمش
ولی بازم خیلی جالبو ریبا بود
دم یارو گم چه قدر باحال کاغذ هارو جابجا میکرد

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیپ
1
صدای خروس تا 30 ثانیه

زمان مطالعه: 2 دقیقه صدای خروس تا 30 ثانیه در این کلیپی که برای شما این بار آماده کردیم خروسی به مدت 30 ثایه مدام قوقولی قوقو میکند.این خروس عجیب و غریب،این کار را یک نفس انجام می دهد. دانشجویان دانشگاه Dhaka International University فقط می خندیدند. دانلود با لینک مستقیم امیدواریم از دیدن …

اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک
کلیپ
اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک

زمان مطالعه: 2 دقیقه ورزش ژمناستیک، ورزشی است که نیازمند قدرت است؛ کسانی که میخواهند این ورزش را دنبال کنند باید انعطاف بدنی ، چابکی و تعادل و هماهنگی در اعضای بدن خود داشته باشند.

تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات
کلیپ
تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات

زمان مطالعه: 2 دقیقه امروزه شکارچیان بی رحم هم جوره و با هر ترفندی که شده قصد دارن شکار خود را به دام انداخته تا آن را شکار کنند.در کل شکار به این معناست که، به کشتن یا به دست آوردن موجودی زنده توسط موجود زندهٔ دیگر شکار می گویند.