زمان مطالعه: 2 دقیقه
چرم هایی از قارچ و چوپ

چرم هایی از قارچ و چوپ

چرم هایی از قارچ و چوپ

یک شرکت آمریکایی مستقر در سن‌ فرانسیسکو فناوری جدیدی برای تولید محصولات چرمی بدون استفاده از حیوانات ارائه کرده است.با ما در چرم هایی از قارچ و چوپ همراه باشید تا از این فناوری هنری اطلاعات بیشتری نیز کسب کنید.

بسیاری از افراد نه تنها گیاه خوار هستند بلکه از محصولات تولیدی از حیوانات نیز استفاده نمی‌ کنند. به همین منظور شرکت “میکو ورکز”(MycoWorks) با استفاده از الیاف قارچ و چوب و محصولات کشاورزی، چرم دوستدار محیط زیست و طبیعت را تولید کرده است.

چرم هایی از قارچ و چوپ

این شرکت می‌ گوید از آنجا که محصول این شرکت از الیاف طبیعی ساخته میشود، چرم ساخته شده اصلا شبیه چرم مصنوعی نیست بلکه ارگانیک،‌ مشابه چرم طبیعی و با خاصیت چرم حیوانی است.

الیاف موجود در قارچ، میسیلیوم نام دارد و شبکه‌ های زیرزمینی قارچ‌ ها را می‌ سازد. شرکت Mycoworks معتقد است دوام این ماده ارگانیک به اندازه ای بالا است که می‌ تواند در ساخت مبلمان و حتی در مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار گیرد.

دوام، مقاومت در برابر آب و رنگ ماده تولیدی مهندسی شده و نه فقط برای افرادی که از تولیدات حیوانی استفاده نمی‌ کنند مناسب است، بلکه دارای کربن خنثی، ارگانیک، بدون مواد شیمیایی، زیست‌ تجزیه‌ پذیر و بسیار مقاوم است.

برگرفته ار علم دیلی

امیدواریم از خواندن چرم هایی از قارچ و چوپ لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما