زمان مطالعه: 3 دقیقه
چند قصر جهان که به هتل تبدیل شدند!

چند قصر جهان که به هتل تبدیل شدند!

چند قصر جهان که به هتل تبدیل شدند!

هتل‌ های ۵ ستاره و لوکس بسیار زیادی در سرتاسر جهان وجود دارند که همگی سعی می‌ کنند امکانات مناسب و لوکسی را در اختیار میهمانان خود قرار دهند. اما ساختار برخی از این هتل ‌ها از یک هتل اقامتی گذشته و شبیه به یک قصر یا کاخ هستند. در این مقاله از ما تصمیم داریم تا با قصر‌هایی که تبدیل به هتل شده‌ اند، آشنا شویم. پس تا انتهای مقاله همراه متعجب باشید.

ویلای d’Este

چند قصر جهان که به هتل تبدیل شدند!

ویلای d’Este

یکی از بهترین هتل‌ های ایتالیا، ویلای d’Este است که در سال ۱۸۷۳ ساخته شده است. این مکان در قرن ششم به عنوان یک اقامتگاه تابستانی مورد استفاده قرار می‌گرفت و در اطراف دریاچه کومو (Como) بود که تحت مالیتک شاهزاده کارولین قرار داشت. این هتل اطلاعات خوبی در دفتر خاطرات خود دارد، برای مثال آلفرد هیچکاک اولین فیلم خود را با نام The Pleasure Garden در این منطقه ساخته است و این موضوع مربوط به زمانی می‌ شود که ادوارد هشتم در سال ۱۹۳۶ استعفا داد. تصاویر مختلفی که از او و والیس مینپسون منتشر شده، در اغلب موارد مربوط به ویلای d’Este می‌ شوند. این هتل از یک باغ بسیار زیبا و رسمی بهره می‌ برد و یک راه پله بسیار بزرگ نیز دارد. یک تراس بزرگ این امکان را به میهمانان می‌ دهد تابتوانند از مناظر زیبای دریاچه لذت ببرند.

قصر Lalitha Mahal

چند قصر جهان که به هتل تبدیل شدند!

قصر Lalitha Mahal

شاید بتوان گفت که قصر Lalitha Mahal با الگوگیری از St Paul’s Cathedral لندن ساخته شده است. قصر Lalitha Mahal در هندوستان تاسیس شده و شهر میسور (Mysore) میزبانی از آن را برعهده گرفته است. ساخت آن به سال ۱۹۲۱ باز می‌ گردد که توسط مهاراجه شهر میسور انجام شده است. طراحی داخلی این بنا بسیار زیبا و مجلل است و مسافران آن می‌ توانند در انتهای روز در تراس طبقه اول، به نوشیدن چای بپردازند و غروب آفتاب را تماشا کنند.

 

قصر Udai Bilas

چند قصر جهان که به هتل تبدیل شدند!

قصر Udai Bilas

قصر Udai Bilas یک هتل زیبا در سواحل دریاچه‌ای در Dungarpur از هند است. برای رسیدن به این هتل باید از اودیپور (Udaipur) چند ساعت به سمت جنوب حرکت کنید. مهاراجه شهر Dungarpur اتاق‌ های این هتل را به زیبایی هرچه تمام بازسازی کرد.البته سعی شده که ساختار کلی آن تغییر نداشته باشد و اتصالات، مبلمان و حمام انگلیسی این هتل دست نخورده باقی بمانند. خانواده سلطنتی نیز گاهی به میهمانان این هتل می‌پیوندند و در کنارشان به خوش‌گذرانی می‌پردازند. گفتنی است که در ساختمان Juna Mahal که در روی تپه قرار گرفته ، نقاشی‌های دیواری بسیار زیبایی وجود دارد و بازدید از این بنا می‌تواند برای گردشگران خاطره انگیز باشد.

منبع:کجارو

سخن آخر

امیدواری از مشاهده چند قصر جهان که به هتل تبدیل شدند! لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما