زمان مطالعه: 3 دقیقه
4 اختراع عجیب و غریب

4 اختراع عجیب و غریب

4 اختراع عجیب و غریب

دنیای مدرن امروزی پر از اختراعات هوشمندانه و مفید است که اغلب قریب به اتفاق آن ها کاملا منطقی بوده و مواجهه با آن ها باعث تعجب کردن شما نمی شود. منشا هر اختراعی بدون شک احساس نیاز یا به وجود آوردن نیاز بوده و هرگاه که بشر در مواجهه با مشکلی در بن بست گیر افتاده سعی کرده است که به نحوی آن را حل کند. این اصل عمومی حتی در مواردی که فرد قصد داشته مشکلات شخصی خود و نه مشکلات جامعه را حل کند نیز صحت داشته است. حس نیاز شخصی در مواردی باعث شده که برخی از افراد خلاقیت های جالبی به خرج داده و اختراعات جالب و البته عجیب و غریبی داشته باشند.

در ادامه ی متن به 4 اختراع عجیب و غریب اشاره خواهیم کرد که ممکن است با دیدن آن ها دهانتان از تعجب باز بماند و خلاقیت مخترع آن ها را ستایش کنید.

1-دمپایی های انگشتی چمنی

4 اختراع عجیب و غریب

دمپایی انگشتی چمنی

این که برخی اعتقاد دارند هیچ چیزی به اندازه قرار دادن پاهای لخت در چمن به انسان احساس خوبی نمی دهد واقعیت دارد به خصوص اگر در یک شهر شلوغ زندگی کنید. اما چه تعداد از شما قبول خواهید کرد که این دمپایی های انگشتی چمنی را بپوشید تا به آن حس برسید؟ شاید ترجیح می دهید به جای این کار چند دقیقه ای را در پارک بگذرانید.

2-کهنه ای برای نوزادان پرتحرک و شلوغ

4 اختراع عجیب و غریب

نوزادان پرتحرک و شلوغ

شاید تا حالا فکر کرده باشید که کاش نوزاد شما به جای دردسر درست کردن می توانست در کارهای خانه به شما کمک کند. با استفاده از این کهنه ی خلاقانه یک بازی برد- برد را انجام داده اید که هم شما و هم کودکتان از آن سود خواهید برد. کودک شما به راحتی بازی کرده و روی سطح زمین وول می خورد و همزمان کف آشپزخانه ی شما را نیز تمیز می کند.

3-رنده کره

4 اختراع عجیب و غریب

رنده کره

روزهایی که باید منتظر می ماندید تا کره ی شما نرم شود یا با استفاده از مایکروویو سعی می کردید که کره را کمی نرم کنید دیگر گذشته است. با این رنده ی عجیب می توانید به راحتی و سرعت کره رنده شده را روی نان توست قرار داده و آن را میل کنید.

4-کالسکه- اسکوتر هیبریدی

4 اختراع عجیب و غریب

کالسکه- اسکوتر هیبریدی

اگر می خواهید نوزاد خود را بیرون ببرید و به ماشین یا وسایل نقلیه ی عمومی دسترسی یا اطمینان ندارید می توانید سوار یکی از این کالسکه- اسکوترهای هیبریدی شوید و با سرعت زیاد حرکت کنید. البته این کار از لحاظ ایمنی نگرانی هایی را ایجاد می کند اما با استفاده از ترمزهای ویژه می توانید توقف ها و گردش های ایمنی داشته باشید.

برگفته از روزیاتو

امیدواریم از مشاهده 4 اختراع عجیب و غریب بهره کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما