شکار تمساح توسط پلنگ کمیاب
کلیپ
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شکار تمساح توسط پلنگ کمیاب

شکار تمساح توسط پلنگ کمیاب

عکاسان و فیلمبردارن در حیرت دیدن یک پلنگ کمیاب بودن که ناگهان این پلنگ کمیاب با شیرجه زدن در آب تماسحی را در آب شکار می کند.با متعجب در شکار تمساح توسط پلنگ کمیاب همراه شوید و از دیدن این کلیپ زیبا لذت ببرید.


دانلود با لینک مستقیم

امیدواریم از دیدن کلیپ شکار تمساح توسط پلنگ کمیاب نهایت لذت را برده باشید.

پلنگ

پلنگ جانوری از خانوادهٔ گربه‌سانان و کوچک‌ ترین حیوان در میان سه گربهٔ بزرگ در سردهٔ پلنگ‌ مانند ها است که شیر و ببر دو عضو دیگر آن هستند.زیستگاه پلنگ در گذشته از آفریقای جنوبی تا کره را دربر می‌ گرفت و این جانور در سراسر آفریقا و جنوب آسیا پراکنده بود. اما تخریب زیستگاه و شکار، قلمرو این حیوان را به شدت کاهش داده و امروزه بیشترین تراکم پلنگ‌ ها در آفریقای جنوب صحرا است.

تمساح

تمساح یا کروکودیل جانوری است خزنده ی دارای چهار دست و پا است که در آب به راحتی شنا می‌ کند، اما همیشه در آب نمی‌ ماند و تخم‌ هایش را در خشکی می‌ گذارد.تمساح مانند سایر موجودات ساکن در رودخانه‌ ها و دریاچه‌ ها و سرزمین‌ های مرطوب در آب‌ های شیرین و گاهی در آب‌ های کمی شور زندگی می‌ کند.

عضویت در تلگرام ما

 عضویت در اینستگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیپ
1
صدای خروس تا 30 ثانیه

زمان مطالعه: 2 دقیقه صدای خروس تا 30 ثانیه در این کلیپی که برای شما این بار آماده کردیم خروسی به مدت 30 ثایه مدام قوقولی قوقو میکند.این خروس عجیب و غریب،این کار را یک نفس انجام می دهد. دانشجویان دانشگاه Dhaka International University فقط می خندیدند. دانلود با لینک مستقیم امیدواریم از دیدن …

اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک
کلیپ
اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک

زمان مطالعه: 2 دقیقه ورزش ژمناستیک، ورزشی است که نیازمند قدرت است؛ کسانی که میخواهند این ورزش را دنبال کنند باید انعطاف بدنی ، چابکی و تعادل و هماهنگی در اعضای بدن خود داشته باشند.

تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات
کلیپ
تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات

زمان مطالعه: 2 دقیقه امروزه شکارچیان بی رحم هم جوره و با هر ترفندی که شده قصد دارن شکار خود را به دام انداخته تا آن را شکار کنند.در کل شکار به این معناست که، به کشتن یا به دست آوردن موجودی زنده توسط موجود زندهٔ دیگر شکار می گویند.