زمان مطالعه: 2 دقیقه
رونمایی از لوگوی جدید باشگاه بارسلونا

رونمایی از لوگوی جدید باشگاه بارسلونا

باشگاه بارسلونا

باشگاه فوتبال بارسلونا (Futbol Club Barcelona) که بیشتر به آن بارسلونا یا به صورت مخفف بارسا گفته میشود ، یک باشگاه فوتبال حرفه‌ ای در کشور اسپانیا است که در شهر بارسلونا در منطقهٔ کاتالونیای اسپانیا قرار دارد. بارسلونا باشگاهی ورزشی-اجتماعی با هزاران عضو بوده که تیم فوتبال بارسلونا بخشی از آن می‌ باشد. در ادامه با متعجب همراه شوید تا بیشتر راجب رونمایی از لوگوی جدید باشگاه بارسلونا مطلع شوید.

رونمایی از لوگوی جدید باشگاه بارسلونا

به گزارش “ورزش سه”،باشگاه بارسلونا بعد از 16 سال، لوگوی جدیدی طراحی کرده که البته باید در مجمع عمومی باشگاه که 3 هفته دیگر برگزار می شود، توسط اعضا تایید شود. تغییر اصلی لوگوی جدید، حذف حروف FCB است.

رونمایی از لوگوی جدید باشگاه بارسلونا

باشگاه فوتبالی بارسلونا

دلیل تغییر لوگوی باشگاه بارسلونا

زیرا این باشگاه متوجه شده که این ترکیب مخفف تقریبا در هیچ جا استفاده نمی شود. در رقابت های بین المللی از FC Barcelona استفاده می شود و در بین هواداران هم Barca معروف است. همچنین با توجه به اینکه مخفف اسم باشگاه بایرن مونیخ نیز اف سی بی است، باشگاه بارسلونا تصمیم گرفت که برای جلوگیری از اشتباه، این حروف را از لوگویش حذف کند.

ویوس، سخنگوی هیئت مدیره بارسا، به خبرنگاران گفت:” این تغییر با توجه به استراتژی برندینگ صورت گرفت. باشگاه در طول تاریخش، بارها لوگویش را تغییر داد و در لوگوی جدید، تاکید بیشتری روی رنگ پیراهن بارسلونا داریم و توپی که در مرکز آن قرار دارد نیز بزرگتر است.”

سخن آخر

قرار است لوگوی جدید باشگاه بارسلونا از فصل آینده بروی پیراهن های این باشگاه نقش ببندد.

امیدواریم از مشاهده رونمایی از لوگوی جدید باشگاه بارسلونا لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما