ساخت وسایل نقلیه با میوه ها
هنری
زمان مطالعه: 2 دقیقه

ساخت وسایل نقلیه با میوه ها

ساخت وسایل نقلیه با میوه ها

شاید شنیدن جمله ساخت وسایل نقلیه با میوه ها واس خیلیا عجیب و حتی شگفت آور به نظر برسد.هنرمندی به نام دن کرتو با استفاده از مواد عذایی که در زندگی روزمره خود استفاده میکنیم مانند:سبزیجات،میوه ها و… و با بهره گیری از  هوش و خلاقیت بالای خود توانسته است اشیایی و مجسمه هایی بسازد.ما در این جا قصد داریم به وسایل نقلیه ای بپردازیم که این هنرمند با میوه ها ساخته است.پس با متعجب در ساخت وسایل نقلیه با میوه ها همراه شوید تا دیگر از شنیدن این جمله شگفت زده نشوید.

موتور سیکلت فلفلی

ساخت وسایل نقلیه با میوه ها

همان طور که در تصویر مشاهده می کنید می بینید که این هنرمند خوش فکر با استفاده از فلفل قرمز و لیمو توانسته است موتوری را بسازد که بسیار جالب است.علت این که این موتور بنام موتور فلفلی نام برده شده است این است که بیشتر اجزای موتور از فلفل ساخته شده است.

دوچرخه پرتغالی

ساخت وسایل نقلیه با میوه ها

یکی از آثار چشم نواز این هنرمند یک دوچرخه است که به طور کامل از یک پرتقال ساخته شده است.یکی از علت های چشم نواز بودن این اثر هنری و خاص بودنش استفاده از یک میوه در ساخت آن و رنگ نارنجی ای که پرتغال دارد.

امیدواریم از خواندن ساخت وسایل نقلیه با میوه ها لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

 عضویت در اینستگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخت های نقاش (عکس)
هنری
درخت های نقاش (عکس)

زمان مطالعه: 2 دقیقه شنیدن این حرف که درختان نقاشی میکنید شاید کمی غیر قابل باور باشد.می توان لقبی برای این درختان گذاشت،درخت های نقاش. دیوار یکی از گالری‌ ها در انگلیس، چندی قبل میزبان طرح‌ هایی شد که با ابتکار یک هنرمند و با کمک درختان به تصویر کشده شده بود.

بزرگترین کتابخانه جهان در بریتانیا
هنری
بزرگترین کتابخانه جهان در بریتانیا

زمان مطالعه: 2 دقیقه اینجا بهترین مکان برای معتادان کتاب است! به ازای هر کسی که از آرامش در سواحل آفتابی و تماشای غروب آفتاب لذت می برد، یک نفر هم هست که از خواندن کتاب و مطالعه، آرامش می گیرد و لذت می برد. هرمیون گرانجر، روپرت گیلسس، لیزا سیمپسون، از جمله معروف ترین افرادی هستند که بسیار اهل کتاب و کتاب خوانی بوده اند.

هنری
2
الناز شاکردوست و عکس های کمتر دیده شده از او

زمان مطالعه: 3 دقیقه الناز شاکردوست بازیگری اهل تهران که به جز بازیگری به کار های طراحی صحنه و لباس در سینما،تئاتر و تلویزیون می پردازد. الناز شاکرودست متولد 7 تیر 1363 است. در ادامه با متعجب در «الناز شاکردوست و عکس های کمتر دیده شده از او» همراه باشید.