ساخت اشیاء با مواد غذایی
هنری
زمان مطالعه: 2 دقیقه

ساخت اشیاء با مواد غذایی

ساخت اشیاء با مواد غذایی

شاید ساخت اشیاء جاندار و بی جان که در زندگی روز مره خود با آن ها سرکار داریم، با مواد غذایی که آن ها را می خوریم برای خیلیا عجیب و تعجب آور باشد.هنرمندی به نام دن کرتو با استفاده از مواد عذایی که در زندگی روزمره خود استفاده میکنیم مانند:سبزیجات،میوه ها و… و هوش و خلاقیت بالای خود توانسته است اشیایی و مجسمه هایی بسازد. نظیر توپ فوتبال با استفاده از تخمه آفتاب گردان و کدو،ساخت دوربین دیجیتال با استفاده از گوجه و خیار و اشیاء جاندار و بی جانی دیگری که در پایین آنها را مشاهده خواهید کرد.

ساخت اشیاء با مواد غذایی

ساخت اشیاء با مواد غذایی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخت های نقاش (عکس)
هنری
درخت های نقاش (عکس)

زمان مطالعه: 2 دقیقه شنیدن این حرف که درختان نقاشی میکنید شاید کمی غیر قابل باور باشد.می توان لقبی برای این درختان گذاشت،درخت های نقاش. دیوار یکی از گالری‌ ها در انگلیس، چندی قبل میزبان طرح‌ هایی شد که با ابتکار یک هنرمند و با کمک درختان به تصویر کشده شده بود.

بزرگترین کتابخانه جهان در بریتانیا
هنری
بزرگترین کتابخانه جهان در بریتانیا

زمان مطالعه: 2 دقیقه اینجا بهترین مکان برای معتادان کتاب است! به ازای هر کسی که از آرامش در سواحل آفتابی و تماشای غروب آفتاب لذت می برد، یک نفر هم هست که از خواندن کتاب و مطالعه، آرامش می گیرد و لذت می برد. هرمیون گرانجر، روپرت گیلسس، لیزا سیمپسون، از جمله معروف ترین افرادی هستند که بسیار اهل کتاب و کتاب خوانی بوده اند.

هنری
2
الناز شاکردوست و عکس های کمتر دیده شده از او

زمان مطالعه: 3 دقیقه الناز شاکردوست بازیگری اهل تهران که به جز بازیگری به کار های طراحی صحنه و لباس در سینما،تئاتر و تلویزیون می پردازد. الناز شاکرودست متولد 7 تیر 1363 است. در ادامه با متعجب در «الناز شاکردوست و عکس های کمتر دیده شده از او» همراه باشید.