ماهی شکار شده توسط خرس
تصاویر
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ماهی شکار شده توسط خرس

ماهی شکار شده توسط خرس

عکسی که امروز سایت نشنال جئوگرافیک،در قسمت عکس روز خود قرار داد؛مربوط به ماهی شکار شده توسط خرس است. این ماهی شکار شده از نوع قزل آلا می باشد.

این عکس در جزایر کوریل در روسیه که در دهانه های آتشفشانی قرار دارد گرفته شده است.دریاچه کوریل یکی از بزرگ ترین دریاچه های اروپا است که در آن ماهی قزل آلا زندگی می کند.

جزایر کوریل

مجمع‌ الجزایری آتشفشانی در استان ساخالین در روسیه است. طول تقریبی آن ۱۳۰۰ کیلومتر و از شمال شرقی هوکایدو در ژاپن تا کامچاتکا در روسیه کشیده‌ شده‌ است و دریای اختسک را از اقیانوس آرام شمالی جدا می‌ سازد. ۵۶ جزیره و شمار بسیاری از صخره‌ های کوچک این مجمع‌ الجزایر را تشکیل می‌ دهند. مساحت کل خشکی‌ های جزایر کوریل ۱۵٬۶۰۰ کیلومتر مربع است و جمعیتی درحدود ۱۹٬۰۰۰ نفر دارد.

امیدواریم از مشاهده تصویر ماهی شکار شده توسط خرس لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تصاویری ترسناک از سردخانه های طبیعی در سیبری
تصاویر
تصاویری ترسناک از سردخانه های طبیعی در سیبری

زمان مطالعه: 3 دقیقه همه ما می دانیم که قطب شمال و قطب جنوب، سرد ترین مکان های روی زمین هستند. اما آیا تفاوت این دو قطب با هم را می دانید؟! در قطب جنوب هیچ انسانی زندگی نمی کند ولی در مکان هایی از قطب شمال، اسکیمو ها در شرایط سخت آب و هوایی زندگی می کنند.

خطرناک ترین عکس های سلفی گرفته شده
تصاویر
خطرناک ترین عکس های سلفی گرفته شده

زمان مطالعه: 3 دقیقه چند سالی است که با پیشرفت تکنولوژی های تلفن همراه تب سلفی گرفتن چنان بالا گرفته است که گاه و بیگاه می شنویم برخی از افراد در هنگام سلفی گرفتن جان خود را از دست داده اند.

تصاویری از پاریس قلابی در کشور چین
تصاویر
تصاویری از پاریس قلابی در کشور چین

زمان مطالعه: 3 دقیقه ساخت نمونه های کپی برداری شده از آثار تاریخی در سراسر دنیا رایج است، اما نکته ی جالب توجهی در مورد تیاندوشنگ وجود دارد. این مکان منطقه ای مسکونی با وسعتی بیش از ۳۱ کیلومتر مربع است که در سال ۲۰۰۷ افتتاح شد.