ماهی شکار شده توسط خرس
تصاویر
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ماهی شکار شده توسط خرس

ماهی شکار شده توسط خرس

عکسی که امروز سایت نشنال جئوگرافیک،در قسمت عکس روز خود قرار داد؛مربوط به ماهی شکار شده توسط خرس است. این ماهی شکار شده از نوع قزل آلا می باشد.

این عکس در جزایر کوریل در روسیه که در دهانه های آتشفشانی قرار دارد گرفته شده است.دریاچه کوریل یکی از بزرگ ترین دریاچه های اروپا است که در آن ماهی قزل آلا زندگی می کند.

جزایر کوریل

مجمع‌ الجزایری آتشفشانی در استان ساخالین در روسیه است. طول تقریبی آن ۱۳۰۰ کیلومتر و از شمال شرقی هوکایدو در ژاپن تا کامچاتکا در روسیه کشیده‌ شده‌ است و دریای اختسک را از اقیانوس آرام شمالی جدا می‌ سازد. ۵۶ جزیره و شمار بسیاری از صخره‌ های کوچک این مجمع‌ الجزایر را تشکیل می‌ دهند. مساحت کل خشکی‌ های جزایر کوریل ۱۵٬۶۰۰ کیلومتر مربع است و جمعیتی درحدود ۱۹٬۰۰۰ نفر دارد.

امیدواریم از مشاهده تصویر ماهی شکار شده توسط خرس لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفع تیرگی های دور چشم
سلامت
2
رفع تیرگی های دور چشم + درمان سیاهی دور چشم در خانه

زمان مطالعه: 2 دقیقه همه روزه افراد زیادی را میبینیم که دور چشم های آن ها به دلایل مختلفی تیره می باشد. هیچ کدوم از این افراد دوست ندارند که دور یا زیر چشمانشان تیره باشد برای همین بسیاری از مواد و دارو های مختلف را استفاده می کنند

تصاویری ترسناک از سردخانه های طبیعی در سیبری
تصاویر
تصاویری ترسناک از سردخانه های طبیعی در سیبری

زمان مطالعه: 3 دقیقه همه ما می دانیم که قطب شمال و قطب جنوب، سرد ترین مکان های روی زمین هستند. اما آیا تفاوت این دو قطب با هم را می دانید؟! در قطب جنوب هیچ انسانی زندگی نمی کند ولی در مکان هایی از قطب شمال، اسکیمو ها در شرایط سخت آب و هوایی زندگی می کنند.

خطرناک ترین عکس های سلفی گرفته شده
تصاویر
خطرناک ترین عکس های سلفی گرفته شده

زمان مطالعه: 3 دقیقه چند سالی است که با پیشرفت تکنولوژی های تلفن همراه تب سلفی گرفتن چنان بالا گرفته است که گاه و بیگاه می شنویم برخی از افراد در هنگام سلفی گرفتن جان خود را از دست داده اند.