عجایب پیشنهادی
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه

زمین عجیب بسکتبال

زمین عجیب بسکتبال:

زمین بسکتبالی که مشاهده میکنید مربوط به یکی از مناطقی در شهر پاریس فرانسه است.این زمین به صورت قطعات مربعی شکل و در دیگر نقاط به شکل مستطیل،رنگ آمیزی شده است.ترکیب رنگ هایی که در این زمین عجیب بسکتبال به کار رفته شده است، این زمین عجیب بسکتبال را جالب کرده است.

زمین عجیب بسکتبال

زمین عجیب بسکتبال

امیدواریم از خواندن و مشاهده تصاویر زمین عجیب بسکتبال لذت کافی را برده باشید.

بستکتبال (Basketball)

بسکتبال ورزشی گروهی است که در آن دو گروه پنج‌ نفره در یک سالن مستطیل‌ شکل به بازی می‌ پردازند. هدف بازی پرتاب توپ به درون سبدهایی به قطر ۴۶ سانتی‌متر و به ارتفاع ۳٫۰۴۸ متر است که در دو سمت زمین قرار دارند و به تخته‌ای به نام «بک‌ بُرد» متصل‌ اند. هر تیم باید توپ را به درون سبد تیم روبرو بیندازد.

جالب است بدانید که بسکتبال به طور گسترده یکی از محبوب‌ ترین و پرطرفدارترین ورزش‌ های جهان محسوب می‌ شود.

زمین بستکتبال

زمین بسکتبال سطح زمین در بازی بسکتبال است که شامل یک طبقه مستطیل شکل با کاشی ، چوب و یا پارکت می‌ باشد که در سطح سالن کشیده شده است. زمین بسکتبال طول تقریبی 27 مترو عرض 15 متر دارد و حلقه بسکتبال آن در ارتفاع 3 متر و 5 سانت از سطح زمین نصب می‌ شود.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفع تیرگی های دور چشم
سلامت
2
رفع تیرگی های دور چشم + درمان سیاهی دور چشم در خانه

زمان مطالعه: 2 دقیقه همه روزه افراد زیادی را میبینیم که دور چشم های آن ها به دلایل مختلفی تیره می باشد. هیچ کدوم از این افراد دوست ندارند که دور یا زیر چشمانشان تیره باشد برای همین بسیاری از مواد و دارو های مختلف را استفاده می کنند

ورزشی
چند نکته برای ورزشکاران در ماه مبارک رمضان

زمان مطالعه: 6 دقیقه در ماه مبارک رمضان معمولا ورزشکاران چه حرفه ای چه کسانی که برای سلامت خود ورزش میکنند، دچار مشکلات تغذیه و  چگونگی انجام تمرین می شوند. اما می توان با توجه به تغذیه مناسب و شدت تمرین تا حدی تاثیر منفی را از ورزشکار روزدار گرفت.

یکی از عجیب ترین ورزشگاه های جهان
ورزشی
2
یکی از عجیب ترین ورزشگاه های جهان

زمان مطالعه: 3 دقیقه یکی از عجیب ترین ورزشگاه های جهان که به صورت رسمی، در دیدار دو تیم آتلانتا فالکونز و گرین بی پکرز، افتتاح خواهد شد و بیش از 1 میلیارد پوند برای ساخت آن هزینه شده است.