زمان مطالعه: 2 دقیقه
رونمایی از ساعت هوشمند هیبریدی شرکت ال جی

رونمایی از ساعت هوشمند هیبریدی شرکت ال جی

رونمایی از ساعت هوشمند هیبریدی شرکت ال جی

شرکت ال جی احتمالا سوم اکتبر همراه با معرفی پرچمدار جدید خود، از ساعت هوشمند جدید خود موسوم به “G7” نیز با یک ظاهر ترکیبی جدید رونمایی خواهد کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از انگجت، شرکت فناوری ال‌جی (LG) روز سوم اکتبر به همراه معرفی پرچمدار جدید خود به نام V40 احتمالا از ساعت هوشمند جدید خود موسوم بهLG Watch G7 نیز با یک طراحی ترکیبی جدید رونمایی خواهد کرد. ماه‌ ها بود که گزارش‌ ها می‌ گفتند ال‌ جی در حال کار بر روی یک ساعت هوشمند است که ترکیبی از دیجیتال و ساعت‌ های معمولی است.اکنون به نظر ال‌ جی هفته آینده این ساعت هوشمند جدید را همراه با پرچمدار جدید خود معرفی خواهد کرد. در ادامه در رونمایی از ساعت هوشمند هیبریدی شرکت ال جی با متعجب همراه شوید تا بیشتر با این ساعت هشومند آشنا شویم.

رونمایی از ساعت هوشمند هیبریدی شرکت ال جی

ساعت هیبریدی ال جی

مشخصات ساعت هوشمند

گفته می‌ شود که این ساعت هوشمند دارای یک صفحه نمایش 1.2 اینچی، حافظه اجرایی (RAM) 768 مگابایتی و حافظه 4 گیگابایتی است، اما GPS یا عملکرد NFC ندارد. قبلا تصور می‌ شد این ساعت، Watch Timepiece نامیده شود.

در عین حال، V40 دارای پنج دوربین (سه تا در پشت و دو تا در جلو) و احتمالا صفحه نمایش 6.4 اینچی است.ما در مورد جزئیات این گوشی و ساعت هوشمند جدید ال‌ جی در رویداد 3 اکتبر اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد.

سخن آخر

امیدواریم از مشاهده رونمایی از ساعت هوشمند هیبریدی شرکت ال جی لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

شما را به دیدن سبک ترین ساعت جهان دعوت می کنیم.(بر بروی لینک زیر کلیک کنید)

سبک‌ ترین ساعت مکانیکی جهان+عکس