کتابخانه ای از شاخه درخت
هنری

کتابخانه ای از شاخه های درخت

کتابخانه ای از شاخه های درخت:

کتابخانه:

کتاب مانند یک دوست است،که هیچ وقت پشت به شما نمی کند و همیشه وفادار است.در خانه های ما،به احتمال زیاد کتابخانه ای وجود دارد.امروزه طراحان، توجه خاصی به طراحی کتابخانه کرده اند به طوری که بخش زیادی از یک اتاق کار را به کتابخانه اختصاص می دهند.

طرح کتابخانه:

ما در این جا می خواهیم طرح یک هنرمندی به نام سباستین که متولد شیلی،بزرگ شده در لندن و در حال حاضر در نیویورک است را بیان کنیم.سباستین با استفاده از شاخه های درخت یا الهام گرفتن از شاخه های درخت در خیابان،با استفاده از هوش بالا و خلاق خود طرح یک کتابخانه را که به شکل شاخه های درخت است را داده است.ایده این کار از یک شاخه افتاده در خیابان در ذهن سباستین ایجاد شده است.زمانی که این ایده در ذهن او ایجاد شد او فکر کرد که چگونه می می تواند، آن را در کنار دیوار قرار داد و مانند قفسه از آن استفاده کند.به ذهنش رسید که کتابخانه ای از شاخه های درخت درست کند.

کتابخانه ای از شاخه درخت

کتابخانه ای از شاخه درخت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخت های نقاش (عکس)
هنری
درخت های نقاش (عکس)

شنیدن این حرف که درختان نقاشی میکنید شاید کمی غیر قابل باور باشد.می توان لقبی برای این درختان گذاشت،درخت های نقاش. دیوار یکی از گالری‌ ها در انگلیس، چندی قبل میزبان طرح‌ هایی شد که با ابتکار یک هنرمند و با کمک درختان به تصویر کشده شده بود.

بزرگترین کتابخانه جهان در بریتانیا
هنری
بزرگترین کتابخانه جهان در بریتانیا

اینجا بهترین مکان برای معتادان کتاب است! به ازای هر کسی که از آرامش در سواحل آفتابی و تماشای غروب آفتاب لذت می برد، یک نفر هم هست که از خواندن کتاب و مطالعه، آرامش می گیرد و لذت می برد. هرمیون گرانجر، روپرت گیلسس، لیزا سیمپسون، از جمله معروف ترین افرادی هستند که بسیار اهل کتاب و کتاب خوانی بوده اند.

هنری
2
الناز شاکردوست و عکس های کمتر دیده شده از او

الناز شاکردوست بازیگری اهل تهران که به جز بازیگری به کار های طراحی صحنه و لباس در سینما،تئاتر و تلویزیون می پردازد. الناز شاکرودست متولد 7 تیر 1363 است. در ادامه با متعجب در «الناز شاکردوست و عکس های کمتر دیده شده از او» همراه باشید.