مجسمه های چوب کبریتی
هنری
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مجسمه های چوب کبریتی
مجسمه های چوب کبریتی

مجسمه های چوب کبریتی:

مجسمه های که مشاهده میکنید آثار فوق العاده زیبا و خلاقانه  آقای David Mach است که هر کدام از آنها را توسط هزاران چوب کبریت ساخته است و به مجسمه های چوب کبریتی معروف شده اند.

با متعجب همراه باشید تا آثر های این هنرمند خلاق را برای شما به نمایش بگذاریم.

مجسمه های چوب کبریتی
مجسمه های کبریتی
مجسمه های چوب کبریتی
مجسمه های کبریتی

سخن اخر

اگر شما هم مثل این هنرمند کار هایی هنری ای دارید که جالب است و می توان آن را در سایت قرار داد را برای ما بفرستید تا ما با نام خودتان کار هنری شما را در سایت قرار دهیم تا کار هنری شما در معرض دید بازدیدکنندگان قرار بگیرد.

امیدواریم از مشاهده مجسمه های چوب کبریتی لذت کافی را برده باشید.

برای دیدن آثار بیشتری از این هنرمند و کسب اطلاعات بیشتر به سایت ایشان مراجعه فرمایید.

سایت David Mach

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخت های نقاش (عکس)
هنری
درخت های نقاش (عکس)

زمان مطالعه: 2 دقیقه شنیدن این حرف که درختان نقاشی میکنید شاید کمی غیر قابل باور باشد.می توان لقبی برای این درختان گذاشت،درخت های نقاش. دیوار یکی از گالری‌ ها در انگلیس، چندی قبل میزبان طرح‌ هایی شد که با ابتکار یک هنرمند و با کمک درختان به تصویر کشده شده بود.

بزرگترین کتابخانه جهان در بریتانیا
هنری
بزرگترین کتابخانه جهان در بریتانیا

زمان مطالعه: 2 دقیقه اینجا بهترین مکان برای معتادان کتاب است! به ازای هر کسی که از آرامش در سواحل آفتابی و تماشای غروب آفتاب لذت می برد، یک نفر هم هست که از خواندن کتاب و مطالعه، آرامش می گیرد و لذت می برد. هرمیون گرانجر، روپرت گیلسس، لیزا سیمپسون، از جمله معروف ترین افرادی هستند که بسیار اهل کتاب و کتاب خوانی بوده اند.

هنری
2
الناز شاکردوست و عکس های کمتر دیده شده از او

زمان مطالعه: 3 دقیقه الناز شاکردوست بازیگری اهل تهران که به جز بازیگری به کار های طراحی صحنه و لباس در سینما،تئاتر و تلویزیون می پردازد. الناز شاکرودست متولد 7 تیر 1363 است. در ادامه با متعجب در «الناز شاکردوست و عکس های کمتر دیده شده از او» همراه باشید.