درخت های نقاش (عکس)

درخت های نقاش (عکس)
هنری
زمان مطالعه: 2 دقیقه
درخت های نقاش (عکس)
درخت های نقاش

درخت های نقاش (عکس)

شنیدن این حرف که درختان نقاشی میکنید شاید کمی غیر قابل باور باشد.می توان لقبی برای این درختان گذاشت،درخت های نقاش. دیوار یکی از گالری‌ ها در انگلیس، چندی قبل میزبان طرح‌ هایی شد که با ابتکار یک هنرمند و با کمک درختان به تصویر کشده شده بود. شاید درباره هنر خام یا کودک‌گونه (outside art) مطالبی به گوشتان خورده باشد؛ اما مطمئنا کمتر کسی از شما تا به حال طرح‌ هایی را تصور کرده‌ اید که توسط درختان کشیده شده باشند و به دیوار اتاقتان زیبایی ببخشند. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با درخت های نقاش بیشتر آشنا کنیم.

درخت های نقاش (عکس)
درختان نقاش

درختان نقاش

یک هنرمند انگلیسی به نام تیم نولز صاحب این ایده است که آثار آن چند سال قبل، در قالب نمایشگاهی به روی دیوار رفت.در این پروژه، تصاویری که بر روی بوم نقاشی خلق می‌شد، حاصل اثر خودکار هایی بود که به شاخه درختان بسته شده بود و جریان باد آن ها را روی بوم به حرکت در می‌ آورد.

درخت های نقاش (عکس)
درختان نقاش

اما تیم نولز در توضیح نمایشگاه خود چنین آورده بود: «این مجموعه در دل طبیعت خلق شده و شامل نقاشی‌ هایی است که بر اثر برخورد نوک خودکار هایی که به شاخه درختان بسته شده با کاغذ به وجود آمده است. هر کدام از این تابلو ها به امضایی از یک انسان مانند است و کیفیت و شخصیت متفاوت آن درخت را آشکار می‌ کند.»

درخت های نقاش (عکس)
درخت نقاش
درخت های نقاش (عکس)
نثاشی درختان

سخن آخر

امیدواریم از مشاهده درخت های نقاش لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

شما را به دیدن عجیب و غریب ترین درختان دنیا دعوت میکنیم. (روی لینک زیر کلیک کنید)

عجیب و غریب ترین درختان دنیا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بزرگترین کتابخانه جهان در بریتانیا
هنری
بزرگترین کتابخانه جهان در بریتانیا

زمان مطالعه: 2 دقیقه اینجا بهترین مکان برای معتادان کتاب است! به ازای هر کسی که از آرامش در سواحل آفتابی و تماشای غروب آفتاب لذت می برد، یک نفر هم هست که از خواندن کتاب و مطالعه، آرامش می گیرد و لذت می برد. هرمیون گرانجر، روپرت گیلسس، لیزا سیمپسون، از جمله معروف ترین افرادی هستند که بسیار اهل کتاب و کتاب خوانی بوده اند.

هنری
2
الناز شاکردوست و عکس های کمتر دیده شده از او

زمان مطالعه: 3 دقیقه الناز شاکردوست بازیگری اهل تهران که به جز بازیگری به کار های طراحی صحنه و لباس در سینما،تئاتر و تلویزیون می پردازد. الناز شاکرودست متولد 7 تیر 1363 است. در ادامه با متعجب در «الناز شاکردوست و عکس های کمتر دیده شده از او» همراه باشید.

نقاشی بر روی گرد و خاک کامیون ها
هنری
نقاشی بر روی گرد و خاک کامیون ها

زمان مطالعه: 3 دقیقه روزانه شما ماشین های زیادی را میبنید که صاحبان آن ها به هر دلیلی به نظافت ماشین های خود نمیرسند و گرد و خاک های زیادی بر روی آن ها نشسته است.