تی شرت هوشمند ردیاب سلامت

Smart shirt health tracker

تی شرت هوشمند ردیاب سلامت

تی شرت هوشمند ردیاب سلامت

یک شرکت هندی به نام Broadcast Wearables موفق به طراحی و تولید یک تی‌ شرت ردیاب سلامت شده که مجهز به سیستم مسیریابی است.با متعجب در تی شرت هوشمند ردیاب سلامت همراه شوید تا اطلاعاتی راجب این فناوری عجیب کسب نمایید.

به نقل از telanganatoday.news، این تی‌ شرت هوشمند که سیگنال(Sygnal) نام دارد می‌ تواند تعداد قدم‌ های کاربر، میزان کالری سوزانده شده، طبقات پیموده شده را اندازه‌گیری و شمارش کند و همچنین مسیر را به کاربر نشان دهد.

این تی‌ شرت دارای قطعات الکترونیکی است که در آن تعبیه شده و یک اپلیکیشن همراه با این فناوری همگام سازی می‌ شود.هنگامی که کاربر اقدام به خرید تی‌ شرت می‌ کند، باید برنامه آن را نیز دانلود کرده و آن را با تی‌ شرت همگام سازی کند.

تی شرت هوشمند ردیاب سلامت

پس از آن دیگر نیازی به انجام کاری نبوده و کاربر روال طبیعی زندگی خود را دنبال می‌ کند. در پایان روز تی‌ شرت تمام جزئیات را پیگیری کرده و آن را با اپلیکیشن این فناوری همگام سازی می‌ کند.در نتیجه اپلیکیشن جزئیات بیشتری در مورد میزان فعالیت کاربر، قدم‌های وی و میزان کالری مصرفی را ارائه می‌ دهد.

کنترلگر کوچک این تی‌ شرت به همراه باتری و مدارها در یک جعبه به اندازه بسته بیسکویت تعبیه شده که ضد آب و عاری از پرتوهای مضر است. باتری این تی‌ شرت در زمان شستشو دچار هیچ مشکلی نمی‌ شود.

کنترلگر این فناوری از طریق بلوتوث به برنامه متصل شده و عمر باتری آن پنج روز است.این کنترلگر همچنین دارای دکمه روشن و خاموش در آستین است.

تی شرت هوشمند ردیاب سلامت

استفاده از فناوری GPS

محققان تقریبا چهار ماه را صرف تحقیق و توسعه این تی‌ شرت کرده و در نهایت موفق شدند که این فناوری را به GPS مجهز کنند .سیستم ناوبری این تی‌ شرت با GPS تلفن همراه همگام سازی شده است. سمت راست یا چپ این تی‌ شرت هنگام تعیین مسیر و لزوم گردش به طرفین، لرزش ایجاد می‌ کند.این فناوری تا آوریل ۲۰۱۷ روانه بازار خواهد شد.

برگرفته از ایسنا

امیدواریم از خواندن تی شرت هوشمند ردیاب سلامت لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

مجله اینترنتی متعجب

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *