تی شرت هوشمند ردیاب سلامت
علمی
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه

تی شرت هوشمند ردیاب سلامت

تی شرت هوشمند ردیاب سلامت

یک شرکت هندی به نام Broadcast Wearables موفق به طراحی و تولید یک تی‌ شرت ردیاب سلامت شده که مجهز به سیستم مسیریابی است.با متعجب در تی شرت هوشمند ردیاب سلامت همراه شوید تا اطلاعاتی راجب این فناوری عجیب کسب نمایید.

به نقل از telanganatoday.news، این تی‌ شرت هوشمند که سیگنال(Sygnal) نام دارد می‌ تواند تعداد قدم‌ های کاربر، میزان کالری سوزانده شده، طبقات پیموده شده را اندازه‌گیری و شمارش کند و همچنین مسیر را به کاربر نشان دهد.

این تی‌ شرت دارای قطعات الکترونیکی است که در آن تعبیه شده و یک اپلیکیشن همراه با این فناوری همگام سازی می‌ شود.هنگامی که کاربر اقدام به خرید تی‌ شرت می‌ کند، باید برنامه آن را نیز دانلود کرده و آن را با تی‌ شرت همگام سازی کند.

تی شرت هوشمند ردیاب سلامت

پس از آن دیگر نیازی به انجام کاری نبوده و کاربر روال طبیعی زندگی خود را دنبال می‌ کند. در پایان روز تی‌ شرت تمام جزئیات را پیگیری کرده و آن را با اپلیکیشن این فناوری همگام سازی می‌ کند.در نتیجه اپلیکیشن جزئیات بیشتری در مورد میزان فعالیت کاربر، قدم‌های وی و میزان کالری مصرفی را ارائه می‌ دهد.

کنترلگر کوچک این تی‌ شرت به همراه باتری و مدارها در یک جعبه به اندازه بسته بیسکویت تعبیه شده که ضد آب و عاری از پرتوهای مضر است. باتری این تی‌ شرت در زمان شستشو دچار هیچ مشکلی نمی‌ شود.

کنترلگر این فناوری از طریق بلوتوث به برنامه متصل شده و عمر باتری آن پنج روز است.این کنترلگر همچنین دارای دکمه روشن و خاموش در آستین است.

تی شرت هوشمند ردیاب سلامت

استفاده از فناوری GPS

محققان تقریبا چهار ماه را صرف تحقیق و توسعه این تی‌ شرت کرده و در نهایت موفق شدند که این فناوری را به GPS مجهز کنند .سیستم ناوبری این تی‌ شرت با GPS تلفن همراه همگام سازی شده است. سمت راست یا چپ این تی‌ شرت هنگام تعیین مسیر و لزوم گردش به طرفین، لرزش ایجاد می‌ کند.این فناوری تا آوریل 2017 روانه بازار خواهد شد.

برگرفته از ایسنا

امیدواریم از خواندن تی شرت هوشمند ردیاب سلامت لذت کافی را برده باشید.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

راه اندازی و نصب کلاب هاوس
علمی
راه اندازی و نصب کلاب هاوس اندروید در کمترین زمان

زمان مطالعه: 4 دقیقه نکات پیرامون روم در کلاب هاوس همانطور که از نام clubhouse (خانه ی باشگاه ها)پیداست این برنامه شامل تعداد بسیار زیادی کلوپ است که افراد مختلفی با مضمون های متفاوت آنها را ایجاد کرده اند. این کلاب ها به صورت های public، social و private فعالیت دارند. هر کلاب می …

دستاوردی علمی برای درمان آلزایمر
علمی
دستاوردی علمی برای درمان آلزایمر

زمان مطالعه: 2 دقیقه قبل از این که به ‌دستاوردی برای درمان آلزایمر که توسط پژوهشگران دانشگاه بجنورد به دست آمده است، به پردازیم مروری مختصر به بیماری آلزایمر خواهیم داشت، با متعجب همراه باشید.

رونمایی از ساعت هوشمند هیبریدی شرکت ال جی
علمی
رونمایی از ساعت هوشمند هیبریدی شرکت ال جی

زمان مطالعه: 2 دقیقه شرکت ال جی احتمالا سوم اکتبر همراه با معرفی پرچمدار جدید خود، از ساعت هوشمند جدید خود موسوم به “G7” نیز با یک ظاهر ترکیبی جدید رونمایی خواهد کرد.در ادامه در رونمایی از ساعت هوشمند هیبریدی شرکت ال جی با متعجب همراه شوید تا بیشتر با این ساعت هشومند آشنا شویم.