ورزشی
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ورزش عجیب بند لغزی

ورزش عجیب بند لغزی:

بند لغزی

کسانی که دنبال ورزش های هیجان انگیز هستند،فکر میکنند ورزش های مانند پریدن پایه ، چتر بازی و… هیجان دارد و ورزش های به مانند، این ها تپش قلب را زیاد کند هیجان انگیز است.ما اینجا قصد داریم ورزش عجیب بند لغزی را که بدون تپش قلب و در آرامش کامل انجام می شود و دارای هیجان بالایی است را برای شما توضیح دهیم.ورزش عجیب بند لغزی،انجام حرکات تعادلی بر روی تکه‌ ای از تسمه است که بین دو نقطه کشیده شده باشد اما زیاد سفت بسته نشده باشد.در بند لغزی تسمه کشیده شده بین دو نقطه نسبتاً شل و پر از حرکت و تنش می‌ باشد و بند لغز بدون استفاده از چوب و به کمک حرکات دست و بدن تعادل خود را حفظ می‌کند.این ورزش بسیار سخت و عجیب باید کاملا با آرامش انجام شود؛زیرا اشتباه اول اشتباه آخر است.

ورزش عجیب بند لغزی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورزشی
چند نکته برای ورزشکاران در ماه مبارک رمضان

زمان مطالعه: 6 دقیقه در ماه مبارک رمضان معمولا ورزشکاران چه حرفه ای چه کسانی که برای سلامت خود ورزش میکنند، دچار مشکلات تغذیه و  چگونگی انجام تمرین می شوند. اما می توان با توجه به تغذیه مناسب و شدت تمرین تا حدی تاثیر منفی را از ورزشکار روزدار گرفت.

یکی از عجیب ترین ورزشگاه های جهان
ورزشی
2
یکی از عجیب ترین ورزشگاه های جهان

زمان مطالعه: 3 دقیقه یکی از عجیب ترین ورزشگاه های جهان که به صورت رسمی، در دیدار دو تیم آتلانتا فالکونز و گرین بی پکرز، افتتاح خواهد شد و بیش از 1 میلیارد پوند برای ساخت آن هزینه شده است.

رونمایی از لوگوی جدید باشگاه بارسلونا
ورزشی
رونمایی از لوگوی جدید باشگاه بارسلونا

زمان مطالعه: 2 دقیقه باشگاه فوتبال بارسلونا (Futbol Club Barcelona) که بیشتر به آن بارسلونا یا به صورت مخفف بارسا گفته میشود ، یک باشگاه فوتبال حرفه‌ ای در کشور اسپانیا است که در شهر بارسلونا در منطقهٔ کاتالونیای اسپانیا قرار دارد.