زمان مطالعه: 2 دقیقه
ایستگاهی پیرلو

ایستگاهی پیرلو

ایستگاهی پیرلو:

آندره‌آ پیرلو و به زبان ایتالیایی: Andrea Pirlo،هافبک ملی پوش ایتالیایی است که به جهت بازی سازی و ضربه‌ های آزاد استثنائی شهرت فراوانی کسب کرده‌ است.

ما در اینجا کلیپی را برای شما آمده کرده ایم که ضربه ایستگاهی این بازیکن به یک دروازبان به طور بسیار عجیب و استثنائی وارد دروازه می شود.این دروازبان برای این که جلوی ضربه ایستگاهی پیرلو این ورزشکار ماهر را بگیرد کار عجیب کرده است. برای پی بردن به عجیب بودن این ضربه ایستگاهی پیرلو کلیپ زیر را حتما تماشا کنید و آن را از دست ندهید.


 

 

 

دانلود با لینک مستقیم

امیدواریم از تماشای ایستگاهی پیرلو لذت کافی را برده باشید.

سبک بازی پیرلو

پیرلو معمولاً نقش هافبک دفاعی خلاق و بازی ساز را در تیم ملی ایتالیا و یوونتوس را بر عهده دارد. پیرلو تکنیک، دریبل، کنترل، بازی خوانی و پاس دقیق نقطه‌ ای دارد و او متخصص ضربات آزاد چه به صورت شوت و پاس را دارد.هم تیمی‌ هایش در تیم ملی لقب معمار را به او داده‌اند، چون پاس‌ های دقیق او موجبات گل‌ های زیادی برای تیم ملی ایتالیا شده است.

در سال‌ های طولانی حضورش در تیم میلان، که ده سال طلایی در کارنامه او محسوب می‌ شود به او لقب «مترونوم» داده بودند.زیرا مانند مترونوم در موسیقی که سرعت نواخت آهنگ را تنظیم می‌ کند، پیرلو کسی بود که آهنگ حرکت تیم را تنظیم می‌ کرد.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما