نقاشی های عجیب در سطوح کوچک
هنری
زمان مطالعه: 2 دقیقه

نقاشی های عجیب در سطوح کوچک

نقاشی های عجیب در سطوح کوچک:

این نقاشی های عجیب اثر،هنرمند فوق العاده به نام حسن کلم (Hasan Kale) است.او توانسته است که نقاشی های عجیب در سطوح کوچک نقاشی کند.هر اشتباه کوچک باعث خراب شدن کار این هنرمند خواهد شد بنابراین انجام این کار از دقت فوق العاده بالایی بر خوردار است.متعجب قصد دارد برخی از کار های این هنرمند را برای شما بازدیدکنندگان به نمایش بگذارد. با ما با تصاویر نقاشی های عجیب در سطوح کوچک همراه باشید.

نقاشی های عجیب در سطوح کوچک

همانطور که مشاهده میکنید و در تصویر مشخص است این هرمند توانسته است، بروی یک شکلات تکه شده که سطح خیلی کوچیکی دارد نقاشی فوق العاده زیبایی را رسم کند.

نقاشی های عجیب در سطوح کوچک

همان طور که در اول مطلب با تصویری برخورد کردید که در آن، این هنرمند خوش فکر بروی اسمارتیز نقاشی خود را ترسیم کرده بود.این نقاشی ها نشانگر این هستند، که کشیدن این گونه نقاشی ها عجیب در سطوح کوچک به دقت خیلی زیادی نیازمند است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخت های نقاش (عکس)
هنری
درخت های نقاش (عکس)

زمان مطالعه: 2 دقیقه شنیدن این حرف که درختان نقاشی میکنید شاید کمی غیر قابل باور باشد.می توان لقبی برای این درختان گذاشت،درخت های نقاش. دیوار یکی از گالری‌ ها در انگلیس، چندی قبل میزبان طرح‌ هایی شد که با ابتکار یک هنرمند و با کمک درختان به تصویر کشده شده بود.

بزرگترین کتابخانه جهان در بریتانیا
هنری
بزرگترین کتابخانه جهان در بریتانیا

زمان مطالعه: 2 دقیقه اینجا بهترین مکان برای معتادان کتاب است! به ازای هر کسی که از آرامش در سواحل آفتابی و تماشای غروب آفتاب لذت می برد، یک نفر هم هست که از خواندن کتاب و مطالعه، آرامش می گیرد و لذت می برد. هرمیون گرانجر، روپرت گیلسس، لیزا سیمپسون، از جمله معروف ترین افرادی هستند که بسیار اهل کتاب و کتاب خوانی بوده اند.

هنری
2
الناز شاکردوست و عکس های کمتر دیده شده از او

زمان مطالعه: 3 دقیقه الناز شاکردوست بازیگری اهل تهران که به جز بازیگری به کار های طراحی صحنه و لباس در سینما،تئاتر و تلویزیون می پردازد. الناز شاکرودست متولد 7 تیر 1363 است. در ادامه با متعجب در «الناز شاکردوست و عکس های کمتر دیده شده از او» همراه باشید.