مجسمه های عجیب از اسکیت بورد
هنری
زمان مطالعه: 2 دقیقه

مجسمه های عجیب از اسکیت بورد

مجسمه های عجیب از اسکیت بورد:

مجسمه های که از اسکیت بورد ساخته شده اند اثر هنری یک مرد ژاپنی به نام «Haroshi» است،که او یک مجسمه ساز خود آموخته است.این فرد با استفاده از اسکیت بورد های قدیمی توانسته است،مجسمه های بسازد که بسیار عجیب هستند.این فرد لای هایی بسیاری از اسکیت ها را بهم چسبانده است تا این مجسمه های عجیب از اسکیت بورد را به وجود آورده است.

کرکس منتظر :

این مجسمه به این دلیل به این اسم نام گذاری شده است که،اسکیت بورد هایی که بهم چسبیده اند مجسمه کرکسی را نشان می دهد که منتظر این است که شکاری را انجام دهد.

مجسمه های عجیب از اسکیت بورد

وحدت اسکیت:

این مجسمه به این دلیل به مجسمه وحدت اسکیت نام گرفته است که، در آن اسکیت بورد ها طوری کنار یک دیگر قرار گرفته اند که،دو نفر بهم دست می دهند و نشانه وحدت است.

مجسمه های عجیب از اسکیت بورد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخت های نقاش (عکس)
هنری
درخت های نقاش (عکس)

زمان مطالعه: 2 دقیقه شنیدن این حرف که درختان نقاشی میکنید شاید کمی غیر قابل باور باشد.می توان لقبی برای این درختان گذاشت،درخت های نقاش. دیوار یکی از گالری‌ ها در انگلیس، چندی قبل میزبان طرح‌ هایی شد که با ابتکار یک هنرمند و با کمک درختان به تصویر کشده شده بود.

بزرگترین کتابخانه جهان در بریتانیا
هنری
بزرگترین کتابخانه جهان در بریتانیا

زمان مطالعه: 2 دقیقه اینجا بهترین مکان برای معتادان کتاب است! به ازای هر کسی که از آرامش در سواحل آفتابی و تماشای غروب آفتاب لذت می برد، یک نفر هم هست که از خواندن کتاب و مطالعه، آرامش می گیرد و لذت می برد. هرمیون گرانجر، روپرت گیلسس، لیزا سیمپسون، از جمله معروف ترین افرادی هستند که بسیار اهل کتاب و کتاب خوانی بوده اند.

هنری
2
الناز شاکردوست و عکس های کمتر دیده شده از او

زمان مطالعه: 3 دقیقه الناز شاکردوست بازیگری اهل تهران که به جز بازیگری به کار های طراحی صحنه و لباس در سینما،تئاتر و تلویزیون می پردازد. الناز شاکرودست متولد 7 تیر 1363 است. در ادامه با متعجب در «الناز شاکردوست و عکس های کمتر دیده شده از او» همراه باشید.